| Επωνυμία Μάρκας: | Optional |
| Αριθμός μοντέλου: | KA025AR0 |
| MOQ: | 1.ΤΕΜ |
| τιμή: | $12 -$15 |
| Χρόνος Παράδοσης: | Εντός 3 ημερών |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, Paypal, MoneyGram |
ΗΚΑ025AR0 Γεμιστήρας μπάλας λεπτής διατομήςείναι ένα ρυμουλκούμενο λεπτού τοιχώματος υψηλής ακρίβειας σχεδιασμένο για εφαρμογές που απαιτούνελαφριά δομή, συμπαγές χώρος και υψηλή ακρίβεια περιστροφήςΜε σταθερή διατομή και μειωμένο βάρος, αυτό το ρουλεμάνιο χρησιμοποιείται ευρέως σερομποτική, αεροδιαστημική, ιατρικός εξοπλισμός και μηχανήματα ακριβείας.
| Παράμετρος | Περιγραφή |
|---|---|
| Πρότυπο ρουλεμάν | Καθορισμός των επιβατών |
| Τύπος ρουλεμάν | Δυνατότητα εκκίνησης |
| Μέγεθος τρύπησης | 63.5mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 76.2mm |
| Διάμετρο | 6.35 mm |
| Υλικό | Χάλυβας χρωμίου (προαιρετικός ανοξείδωτος χάλυβας) |
| Τύπος κλουβίου | Κλουβί από χάλυβα ή κλουβί από πολυαμίδιο |
| Αξία ακρίβειας | P0, P6, P5, P4 Διαθέσιμο |
| Τύπος σφράγισης | Ανοικτές, Κρυμμένες ή Σφραγισμένες Επιλογές |
| Λιπαντική | Λάδι ή λάδι |
![]()
![]()
![]()
![]()
Ερώτηση 1: Μπορούν να προσαρμοστούν τα ρουλεμάν KA025AR0;
Α: Ναι. Το υλικό, η ποιότητα ακρίβειας, ο τύπος κλουβιού και η λιπαντική μπορούν να προσαρμοστούν για έργα OEM.
Ε2: Ποιος είναι ο χρόνος προετοιμασίας για τις χύδην παραγγελίες;
Α: Οι παραγγελίες από αποθέματα αποστέλλονται εντός 2-5 ημερών.
Ε3: Υποστηρίζετε την ιδιωτική ετικέτα και τη συσκευασία;
Α: Ναι. Η σήμανση με λέιζερ και η προσαρμοσμένη συσκευασία για τους διανομείς είναι διαθέσιμες.