| Επωνυμία Μάρκας: | GQZ |
| Αριθμός μοντέλου: | XR496051 |
| MOQ: | 5 τεμ |
| τιμή: | $289- $309 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής σας |
| Όροι πληρωμής: | T/T ή Western Union ή PayPal |
ΗXR496051 Διασταυρούμενο ελαφρύ ελαστικό ελαστικόείναι ένα ρουλεμάνιο υψηλής ακρίβειας που έχει σχεδιαστεί για μηχανήματα CNC και βιομηχανικό εξοπλισμό που απαιτεί υψηλή ακαμψία και ακρίβεια.203.2mm εσωτερική διάμετρος, 279.4mm εξωτερική διάμετρος, και 31,75mm πλάτος(σερίδες ιντσών), είναι ιδανικό για εφαρμογές που βασίζονται σε αυτοκρατορικά πρότυπα.
Η διασταυρούμενη κωνική δομή των κυλίνδρων του επιτρέπει την ταυτόχρονη υποστήριξη ακτινών, αξονικών και στιγμιαίων φορτίων, εξασφαλίζοντας σταθερή απόδοση, ακριβή περιστροφή,και μακρά διάρκεια ζωής σε απαιτητικά περιβάλλοντα επεξεργασίας.
| Παράμετρος | XR496051 |
|---|---|
| Σχήμα | XR496051 |
| Μέσα διάμετρος (ID) | 203.2 mm |
| Εξωτερική διάμετρος (OD) | 279.4 mm |
| Διάμετρο (H) | 310,75 mm |
| Τύπος | Κουρδισμένα ρυμουλκούμενα ρυμουλκούμενα |
| Δομή | Επικεφαλίδια με κωνικά κυλίνδρους |
| Υλικό | Σιδηροφόρο |
| Προεγκατάσταση | Τάγμα |
| Τάξη ακρίβειας | P5 / P4 προαιρετικό |
| Εφαρμογή | Εργαλεία μηχανών CNC, σπινδάλια, βιομηχανικός εξοπλισμός |
![]()
| Τιμκέν | ΚΓ | d | D | Β | r | Cr (KN) | Co (KN) | Cr (KN) | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| - | 4.9 | 150 | 230 | 30 | 1 | 95.2 | 156 | 111 | 279 | 1100 |
| - | 5.15 | 160 | 240 | 30 | 1.1 | 96.8 | 162 | 118 | 300 | 1000 |
| - | 6.7 | 200 | 280 | 30 | 1.5 | 102 | 175 | 120 | 320 | 9000 |
| XR496051 | 5.59 | 203.2 | 279.4 | 31.75 | 1.5 | 110 | 188 | 134 | 348 | 850 |
| XR496052 | 5.59 | 203.2 | 279.4 | 31.75 | 1.5 | 110 | 188 | 134 | 348 | 850 |
| - | 5.4 | 240 | 300 | 30 | 1 | 88 | 184 | 114 | 361 | 750 |
| - | 4.5 | 250 | 310 | 25 | 1 | 88 | 188 | 114 | 361 | 700 |
| - | 13 | 250 | 350 | 40 | 1.3 | 187 | 355 | 228 | 657 | 670 |
| JXR637050 | 12.5 | 300 | 400 | 36.492 | 1.5 | 183 | 355 | 223 | 657 | 560 |
| JXR637050 | 12.5 | 300 | 400 | 37 | 1.5 | 183 | 355 | 223 | 657 | 560 |
| JXR678054 | 38 | 300 | 480 | 60 | 1.5 | 258 | 495 | 35 | 920 | 600 |
| JXR652050 | 19.5 | 310 | 425 | 45 | 2.5 | 216 | 427 | 281 | 837 | 640 |
| JXR678052 | 32 | 330.2 | 457.2 | 63.5 | 3.3 | 264 | 515 | 312 | 954 | 620 |
| - | 27 | 350 | 470 | 50 | 3.3 | 308 | 635 | 376 | 1180 | 560 |
| JXR699050 | 30 | 370 | 495 | 50 | 3.3 | 93.6 | - | 119 | - | 600 |
| - | 15 | 400 | 480 | 40 | 1.1 | 216 | 497 | 281 | 957 | 430 |
| - | 46.5 | 400 | 550 | 60 | 2.5 | 429 | 920 | 523 | 1700 | 400 |
| XR736052 | 27.5 | 432.003 | 571.5 | 38.1 | 3.3 | 83 | 910 | 530 | 1600 | 400 |
| JXR766051 | 51 | 457.2 | 609.6 | 63.5 | 3.3 | 396 | 856 | 514 | 1680 | 420 |
| JXR766052 | 62 | 424.95 | 614.924 | 65 | 3.3 | 470 | 960 | 600 | 1720 | 380 |
| JXR820060 | 100 | 580 | 760 | 80 | 3.3 | 627 | 1380 | 765 | 2560 | 300 |
| JXR820061 | 100 | 580 | 760 | 80 | 6.4 | 627 | 1380 | 765 | 2560 | 300 |
| JXR836050 | 148 | 600 | 830 | 80 | 6.4 | 680 | 1460 | 820 | 2870 | 300 |
| JXR8444050 | 150 | 685.8 | 914.4 | 79.375 | 6.4 | 693 | 1660 | 900 | 3250 | 260 |
| JXR855053 | 150 | 685.8 | 914.4 | 79.375 | 3.3 | 693 | 1660 | 900 | 3250 | 260 |
| JXR855056 | 150 | 685.8 | 914.4 | 79.375 | 3.3 | 693 | 1660 | 900 | 3250 | 260 |
| JXR882054 | 185 | 901.7 | 1117.6 | 82.555 | 3 | 781 | 2060 | 1060 | 4290 | 200 |
| JXR882055 | 185 | 901.7 | 1117.6 | 82.555 | 3.3 | 781 | 2060 | 1060 | 4290 | 200 |
| JXR882058 | 158 | 939.8 | 1117.6 | 82.55 | 3 | 920 | 2580 | 1200 | 5000 | 200 |
| - | 215 | 950 | 1170 | 85 | 3 | 968 | 2690 | 1310 | 5600 | 215 |
| JXR889058 | 430 | 1028.7 | 1327.15 | 114.3 | 3.3 | 1230 | 3310 | 1600 | 6490 | 430 |
| JXR889059 | 358 | 1028.7 | 1327.15 | 95.25 | 3.3 | 1060 | 3100 | 1420 | 6020 | 450 |
| JXR889060 | 430 | 1028.7 | 1327.15 | 114.3 | 3.3 | 1230 | 3310 | 1600 | 6490 | 430 |
| - | 350 | 1270 | 1524 | 95.25 | 3.3 | 1300 | 3830 | 1760 | 2980 | 95 |
| JXR897051 | 500 | 1549.4 | 1828.8 | 101.6 | 3.3 | 1400 | 4510 | 1890 | 9400 | 80 |
| - | 675 | 1879.6 | 2197.1 | 101.6 | 5.4 | 1510 | 5240 | 2040 | 10900 | 43 |
| - | 1130 | 2463.8 | 2819.4 | 114.3 | 5.4 | 2330 | 8740 | 3150 | 18200 | 18200 |
![]()
![]()
![]()
![]()
Αναβαθμίστε το σύστημα CNC σας μεXR496051 Διασταυρούμενο ελαφρύ ελαστικό ελαστικό.
Επικοινωνήστε με την GQZ σήμερα.για τιμές, δείγματα ή τεχνική συμβουλή!