| Επωνυμία Μάρκας: | GQZ |
| Αριθμός μοντέλου: | XR635070 |
| MOQ: | 5 τεμ |
| τιμή: | $609-$619 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής σας |
| Όροι πληρωμής: | T/T ή Western Union ή PayPal |
Ρουλεμάν Κυλίνδρων Διασταυρούμενης Κωνικής Τραπεζοειδούς Έδρασης JXR637050 300x400x36.492mm | Ρουλεμάν Υψηλής Ακρίβειας για Ρομποτική & Περιστροφικά Συστήματα
Το Ρουλεμάν Κυλίνδρων Διασταυρούμενης Κωνικής Τραπεζοειδούς Έδρασης JXR637050 είναι ένα ρουλεμάν υψηλής ακρίβειας σχεδιασμένο για ρομποτική, περιστροφικά τραπέζια και προηγμένα συστήματα αυτοματισμού. Με διαστάσεις εσωτερική διάμετρος 300mm, εξωτερική διάμετρος 400mm και πλάτος 36.492mm, προσφέρει εξαιρετική ακαμψία, ομαλή περιστροφή και αξιόπιστη απόδοση φορτίου.
Η διασταυρούμενη κωνική κυλινδρική δομή του επιτρέπει την ταυτόχρονη υποστήριξη ακτινικών, αξονικών και ροπών φορτίων, καθιστώντας το ιδανικό για συστήματα κίνησης υψηλής ακρίβειας και βαρέως τύπου περιστροφικές εφαρμογές.
| Παράμετρος | JXR637050 |
|---|---|
| Μοντέλο | JXR637050 |
| Εσωτερική Διάμετρος (ID) | 300 mm |
| Εξωτερική Διάμετρος (OD) | 400 mm |
| Πλάτος (H) | 36.492 mm |
| Τύπος | Ρουλεμάν Κυλίνδρων Διασταυρούμενης Κωνικής Τραπεζοειδούς Έδρασης |
| Δομή | Διασταυρούμενοι Κωνικοί Κύλινδροι |
| Υλικό | Χάλυβας Ρουλεμάν |
| Προφόρτιση | Προσαρμοσμένο |
| Κλάση Ακρίβειας | P5 / P4 προαιρετικό |
| Εφαρμογή | Ρομποτική, Περιστροφικά Τραπέζια, Συστήματα Αυτοματισμού |
![]()
| Timken | KG | d | D | B | r | Cr (KN) | Co (KN) | Cr (KN) | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| - | 4.9 | 150 | 230 | 30 | 1 | 95.2 | 156 | 111 | 279 | 1100 |
| - | 5.15 | 160 | 240 | 30 | 1.1 | 96.8 | 162 | 118 | 300 | 1000 |
| - | 6.7 | 200 | 280 | 30 | 1.5 | 102 | 175 | 120 | 320 | 9000 |
| XR496051 | 5.59 | 203.2 | 279.4 | 31.75 | 1.5 | 110 | 188 | 134 | 348 | 850 |
| XR496052 | 5.59 | 203.2 | 279.4 | 31.75 | 1.5 | 110 | 188 | 134 | 348 | 850 |
| - | 5.4 | 240 | 300 | 30 | 1 | 88 | 184 | 114 | 361 | 750 |
| - | 4.5 | 250 | 310 | 25 | 1 | 88 | 188 | 114 | 361 | 700 |
| - | 13 | 250 | 350 | 40 | 1.3 | 187 | 355 | 228 | 657 | 670 |
| JXR637050 | 12.5 | 300 | 400 | 36.492 | 1.5 | 183 | 355 | 223 | 657 | 560 |
| JXR637050 | 12.5 | 300 | 400 | 37 | 1.5 | 183 | 355 | 223 | 657 | 560 |
| JXR678054 | 38 | 300 | 480 | 60 | 1.5 | 258 | 495 | 35 | 920 | 600 |
| JXR652050 | 19.5 | 310 | 425 | 45 | 2.5 | 216 | 427 | 281 | 837 | 640 |
| JXR678052 | 32 | 330.2 | 457.2 | 63.5 | 3.3 | 264 | 515 | 312 | 954 | 620 |
| - | 27 | 350 | 470 | 50 | 3.3 | 308 | 635 | 376 | 1180 | 560 |
| JXR699050 | 30 | 370 | 495 | 50 | 3.3 | 93.6 | - | 119 | - | 600 |
| - | 15 | 400 | 480 | 40 | 1.1 | 216 | 497 | 281 | 957 | 430 |
| - | 46.5 | 400 | 550 | 60 | 2.5 | 429 | 920 | 523 | 1700 | 400 |
| XR736052 | 27.5 | 432.003 | 571.5 | 38.1 | 3.3 | 83 | 910 | 530 | 1600 | 400 |
| JXR766051 | 51 | 457.2 | 609.6 | 63.5 | 3.3 | 396 | 856 | 514 | 1680 | 420 |
| JXR766052 | 62 | 424.95 | 614.924 | 65 | 3.3 | 470 | 960 | 600 | 1720 | 380 |
| JXR820060 | 100 | 580 | 760 | 80 | 3.3 | 627 | 1380 | 765 | 2560 | 300 |
| JXR820061 | 100 | 580 | 760 | 80 | 6.4 | 627 | 1380 | 765 | 2560 | 300 |
| JXR836050 | 148 | 600 | 830 | 80 | 6.4 | 680 | 1460 | 820 | 2870 | 300 |
| JXR8444050 | 150 | 685.8 | 914.4 | 79.375 | 6.4 | 693 | 1660 | 900 | 3250 | 260 |
| JXR855053 | 150 | 685.8 | 914.4 | 79.375 | 3.3 | 693 | 1660 | 900 | 3250 | 260 |
| JXR855056 | 150 | 685.8 | 914.4 | 79.375 | 3.3 | 693 | 1660 | 900 | 3250 | 260 |
| JXR882054 | 185 | 901.7 | 1117.6 | 82.555 | 3 | 781 | 2060 | 1060 | 4290 | 200 |
| JXR882055 | 185 | 901.7 | 1117.6 | 82.555 | 3.3 | 781 | 2060 | 1060 | 4290 | 200 |
| JXR882058 | 158 | 939.8 | 1117.6 | 82.55 | 3 | 920 | 2580 | 1200 | 5000 | 200 |
| - | 215 | 950 | 1170 | 85 | 3 | 968 | 2690 | 1310 | 5600 | 215 |
| JXR889058 | 430 | 1028.7 | 1327.15 | 114.3 | 3.3 | 1230 | 3310 | 1600 | 6490 | 430 |
| JXR889059 | 358 | 1028.7 | 1327.15 | 95.25 | 3.3 | 1060 | 3100 | 1420 | 6020 | 450 |
| JXR889060 | 430 | 1028.7 | 1327.15 | 114.3 | 3.3 | 1230 | 3310 | 1600 | 6490 | 430 |
| - | 350 | 1270 | 1524 | 95.25 | 3.3 | 1300 | 3830 | 1760 | 2980 | 95 |
| JXR897051 | 500 | 1549.4 | 1828.8 | 101.6 | 3.3 | 1400 | 4510 | 1890 | 9400 | 80 |
| - | 675 | 1879.6 | 2197.1 | 101.6 | 5.4 | 1510 | 5240 | 2040 | 10900 | 43 |
| - | 1130 | 2463.8 | 2819.4 | 114.3 | 5.4 | 2330 | 8740 | 3150 | 18200 | 18200 |
![]()
![]()
![]()
![]()
Ε1: Ποιο είναι το πλεονέκτημα του πλάτους 36.492mm;
Α1: Έχει σχεδιαστεί για να καλύπτει συγκεκριμένες απαιτήσεις εξοπλισμού και να βελτιστοποιεί την κατανομή φορτίου και την ακαμψία.
Ε2: Είναι το JXR637050 κατάλληλο για περιστροφικά τραπέζια;
Α2: Ναι, παρέχει υψηλή ακρίβεια και ομαλή περιστροφή για συστήματα περιστροφικής τοποθέτησης.
Ε3: Προσφέρετε προσαρμογή;
Α3: Ναι, υποστηρίζουμε προσαρμογή για προφόρτιση, βαθμό ακρίβειας και υλικά.
Βελτιώστε την απόδοση του συστήματός σας με το Ρουλεμάν Κυλίνδρων Διασταυρούμενης Κωνικής Τραπεζοειδούς Έδρασης JXR637050.
Επικοινωνήστε με την GQZ Bearing σήμερα για τιμές, δείγματα ή τεχνική συμβουλευτική!