| Επωνυμία Μάρκας: | GQZ |
| Αριθμός μοντέλου: | JXR678054 |
| MOQ: | 5 τεμ |
| τιμή: | $609-$619 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής σας |
| Όροι πληρωμής: | T/T ή Western Union ή PayPal |
JXR678054 Σταυρωτό Ρουλεμάν Κυλίνδρων 300x480x60mm | Ρουλεμάν Υψηλής Ακρίβειας για Ρομποτικούς Βραχίονες & CNC Μηχανές
Το Σταυρωτό Ρουλεμάν Κυλίνδρων JXR678054 είναι ένα ρουλεμάν βαρέως τύπου, υψηλής ακρίβειας, σχεδιασμένο για ρομποτικούς βραχίονες, μηχανές CNC και μεγάλης κλίμακας βιομηχανικό εξοπλισμό. Με διαστάσεις εσωτερικής διαμέτρου 300mm, εξωτερικής διαμέτρου 480mm και πλάτους 60mm, προσφέρει εξαιρετική ικανότητα φόρτισης, ανώτερη ακαμψία και σταθερή περιστροφική απόδοση.
Σχεδιασμένο για απαιτητικές εφαρμογές, αυτό το ρουλεμάν είναι ιδανικό για συστήματα που απαιτούν μετάδοση υψηλής ροπής, ακριβή τοποθέτηση και μακροχρόνια λειτουργική αξιοπιστία.
| Παράμετρος | JXR678054 |
|---|---|
| Μοντέλο | JXR678054 |
| Εσωτερική Διάμετρος (ID) | 300 mm |
| Εξωτερική Διάμετρος (OD) | 480 mm |
| Πλάτος (H) | 60 mm |
| Τύπος | Σταυρωτό Ρουλεμάν Κυλίνδρων |
| Δομή | Σταυρωτοί Κύλινδροι |
| Υλικό | Χάλυβας Ρουλεμάν |
| Προφόρτιση | Προσαρμοσμένο |
| Κλάση Ακρίβειας | P5 / P4 προαιρετικό |
| Εφαρμογή | Ρομποτικοί Βραχίονες, Μηχανές CNC, Βαρύς Εξοπλισμός |
![]()
| Timken | KG | d | D | B | r | Cr (KN) | Co (KN) | Cr (KN) | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| - | 4.9 | 150 | 230 | 30 | 1 | 95.2 | 156 | 111 | 279 | 1100 |
| - | 5.15 | 160 | 240 | 30 | 1.1 | 96.8 | 162 | 118 | 300 | 1000 |
| - | 6.7 | 200 | 280 | 30 | 1.5 | 102 | 175 | 120 | 320 | 9000 |
| XR496051 | 5.59 | 203.2 | 279.4 | 31.75 | 1.5 | 110 | 188 | 134 | 348 | 850 |
| XR496052 | 5.59 | 203.2 | 279.4 | 31.75 | 1.5 | 110 | 188 | 134 | 348 | 850 |
| - | 5.4 | 240 | 300 | 30 | 1 | 88 | 184 | 114 | 361 | 750 |
| - | 4.5 | 250 | 310 | 25 | 1 | 88 | 188 | 114 | 361 | 700 |
| - | 13 | 250 | 350 | 40 | 1.3 | 187 | 355 | 228 | 657 | 670 |
| JXR637050 | 12.5 | 300 | 400 | 36.492 | 1.5 | 183 | 355 | 223 | 657 | 560 |
| JXR637050 | 12.5 | 300 | 400 | 37 | 1.5 | 183 | 355 | 223 | 657 | 560 |
| JXR678054 | 38 | 300 | 480 | 60 | 1.5 | 258 | 495 | 35 | 920 | 600 |
| JXR652050 | 19.5 | 310 | 425 | 45 | 2.5 | 216 | 427 | 281 | 837 | 640 |
| JXR678052 | 32 | 330.2 | 457.2 | 63.5 | 3.3 | 264 | 515 | 312 | 954 | 620 |
| - | 27 | 350 | 470 | 50 | 3.3 | 308 | 635 | 376 | 1180 | 560 |
| JXR699050 | 30 | 370 | 495 | 50 | 3.3 | 93.6 | - | 119 | - | 600 |
| - | 15 | 400 | 480 | 40 | 1.1 | 216 | 497 | 281 | 957 | 430 |
| - | 46.5 | 400 | 550 | 60 | 2.5 | 429 | 920 | 523 | 1700 | 400 |
| XR736052 | 27.5 | 432.003 | 571.5 | 38.1 | 3.3 | 83 | 910 | 530 | 1600 | 400 |
| JXR766051 | 51 | 457.2 | 609.6 | 63.5 | 3.3 | 396 | 856 | 514 | 1680 | 420 |
| JXR766052 | 62 | 424.95 | 614.924 | 65 | 3.3 | 470 | 960 | 600 | 1720 | 380 |
| JXR820060 | 100 | 580 | 760 | 80 | 3.3 | 627 | 1380 | 765 | 2560 | 300 |
| JXR820061 | 100 | 580 | 760 | 80 | 6.4 | 627 | 1380 | 765 | 2560 | 300 |
| JXR836050 | 148 | 600 | 830 | 80 | 6.4 | 680 | 1460 | 820 | 2870 | 300 |
| JXR8444050 | 150 | 685.8 | 914.4 | 79.375 | 6.4 | 693 | 1660 | 900 | 3250 | 260 |
| JXR855053 | 150 | 685.8 | 914.4 | 79.375 | 3.3 | 693 | 1660 | 900 | 3250 | 260 |
| JXR855056 | 150 | 685.8 | 914.4 | 79.375 | 3.3 | 693 | 1660 | 900 | 3250 | 260 |
| JXR882054 | 185 | 901.7 | 1117.6 | 82.555 | 3 | 781 | 2060 | 1060 | 4290 | 200 |
| JXR882055 | 185 | 901.7 | 1117.6 | 82.555 | 3.3 | 781 | 2060 | 1060 | 4290 | 200 |
| JXR882058 | 158 | 939.8 | 1117.6 | 82.55 | 3 | 920 | 2580 | 1200 | 5000 | 200 |
| - | 215 | 950 | 1170 | 85 | 3 | 968 | 2690 | 1310 | 5600 | 215 |
| JXR889058 | 430 | 1028.7 | 1327.15 | 114.3 | 3.3 | 1230 | 3310 | 1600 | 6490 | 430 |
| JXR889059 | 358 | 1028.7 | 1327.15 | 95.25 | 3.3 | 1060 | 3100 | 1420 | 6020 | 450 |
| JXR889060 | 430 | 1028.7 | 1327.15 | 114.3 | 3.3 | 1230 | 3310 | 1600 | 6490 | 430 |
| - | 350 | 1270 | 1524 | 95.25 | 3.3 | 1300 | 3830 | 1760 | 2980 | 95 |
| JXR897051 | 500 | 1549.4 | 1828.8 | 101.6 | 3.3 | 1400 | 4510 | 1890 | 9400 | 80 |
| - | 675 | 1879.6 | 2197.1 | 101.6 | 5.4 | 1510 | 5240 | 2040 | 10900 | 43 |
| - | 1130 | 2463.8 | 2819.4 | 114.3 | 5.4 | 2330 | 8740 | 3150 | 18200 | 18200 |
![]()
![]()
![]()
![]()
Ε1: Είναι το JXR678054 κατάλληλο για ρομποτικές εφαρμογές βαρέως τύπου;
Α1: Ναι, είναι σχεδιασμένο για μεγάλους ρομποτικούς βραχίονες που απαιτούν υψηλή ικανότητα φόρτισης και ακαμψία.
Ε2: Μπορεί αυτό το ρουλεμάν να χρησιμοποιηθεί σε μηχανές CNC;
Α2: Ναι, παρέχει σταθερή και ακριβή περιστροφή για συστήματα κατεργασίας CNC.
Ε3: Προσφέρετε προσαρμογή;
Α3: Ναι, υποστηρίζουμε προσαρμογή για προφόρτιση, κλάση ακρίβειας και υλικά.
Τροφοδοτήστε τα συστήματά σας βαρέως τύπου με το Σταυρωτό Ρουλεμάν Κυλίνδρων JXR678054.
Επικοινωνήστε με την GQZ Bearing σήμερα για τιμές, δείγματα ή τεχνική συμβουλευτική!