| Επωνυμία Μάρκας: | GQZ |
| Αριθμός μοντέλου: | JXR652050 |
| MOQ: | 5 τεμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής σας |
| Όροι πληρωμής: | T/T ή Western Union ή PayPal |
Ρουλεμάν Κωνικών Κυλίνδρων Διασταυρούμενης Σχεδίασης JXR652050 310x425x45mm | Ρουλεμάν Υψηλής Ακρίβειας για Εφαρμογές Ρομποτικής & CNC
Το Ρουλεμάν Κωνικών Κυλίνδρων Διασταυρούμενης Σχεδίασης JXR652050 είναι ένα ρουλεμάν υψηλής ακρίβειας σχεδιασμένο για ρομποτική, μηχανές CNC και προηγμένα συστήματα αυτοματισμού. Με διαστάσεις εσωτερικής διαμέτρου 310mm, εξωτερικής διαμέτρου 425mm και πλάτους 45mm, προσφέρει εξαιρετική ακαμψία, ομαλή περιστροφή και σταθερή απόδοση φορτίου.
Σχεδιασμένο για απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα, αυτό το ρουλεμάν εξασφαλίζει ακριβή έλεγχο κίνησης, υψηλή επαναληψιμότητα και μεγάλη διάρκεια ζωής, καθιστώντας το ιδανικό για εφαρμογές υψηλής τεχνολογίας.
| Παράμετρος | JXR652050 |
|---|---|
| Μοντέλο | JXR652050 |
| Εσωτερική Διάμετρος (ID) | 310 mm |
| Εξωτερική Διάμετρος (OD) | 425 mm |
| Πλάτος (H) | 45 mm |
| Τύπος | Ρουλεμάν Κωνικών Κυλίνδρων Διασταυρούμενης Σχεδίασης |
| Δομή | Διασταυρούμενοι Κωνικοί Κύλινδροι |
| Υλικό | Χάλυβας Ρουλεμάν |
| Προφόρτιση | Προσαρμοσμένο |
| Κλάση Ακρίβειας | P5 / P4 προαιρετικά |
| Εφαρμογή | Ρομποτική, Μηχανές CNC, Συστήματα Αυτοματισμού |
![]()
| Timken | KG | d | D | B | r | Cr (KN) | Co (KN) | Cr (KN) | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| - | 4.9 | 150 | 230 | 30 | 1 | 95.2 | 156 | 111 | 279 | 1100 |
| - | 5.15 | 160 | 240 | 30 | 1.1 | 96.8 | 162 | 118 | 300 | 1000 |
| - | 6.7 | 200 | 280 | 30 | 1.5 | 102 | 175 | 120 | 320 | 9000 |
| XR496051 | 5.59 | 203.2 | 279.4 | 31.75 | 1.5 | 110 | 188 | 134 | 348 | 850 |
| XR496052 | 5.59 | 203.2 | 279.4 | 31.75 | 1.5 | 110 | 188 | 134 | 348 | 850 |
| - | 5.4 | 240 | 300 | 30 | 1 | 88 | 184 | 114 | 361 | 750 |
| - | 4.5 | 250 | 310 | 25 | 1 | 88 | 188 | 114 | 361 | 700 |
| - | 13 | 250 | 350 | 40 | 1.3 | 187 | 355 | 228 | 657 | 670 |
| JXR637050 | 12.5 | 300 | 400 | 36.492 | 1.5 | 183 | 355 | 223 | 657 | 560 |
| JXR637050 | 12.5 | 300 | 400 | 37 | 1.5 | 183 | 355 | 223 | 657 | 560 |
| JXR678054 | 38 | 300 | 480 | 60 | 1.5 | 258 | 495 | 35 | 920 | 600 |
| JXR652050 | 19.5 | 310 | 425 | 45 | 2.5 | 216 | 427 | 281 | 837 | 640 |
| JXR678052 | 32 | 330.2 | 457.2 | 63.5 | 3.3 | 264 | 515 | 312 | 954 | 620 |
| - | 27 | 350 | 470 | 50 | 3.3 | 308 | 635 | 376 | 1180 | 560 |
| JXR699050 | 30 | 370 | 495 | 50 | 3.3 | 93.6 | - | 119 | - | 600 |
| - | 15 | 400 | 480 | 40 | 1.1 | 216 | 497 | 281 | 957 | 430 |
| - | 46.5 | 400 | 550 | 60 | 2.5 | 429 | 920 | 523 | 1700 | 400 |
| XR736052 | 27.5 | 432.003 | 571.5 | 38.1 | 3.3 | 83 | 910 | 530 | 1600 | 400 |
| JXR766051 | 51 | 457.2 | 609.6 | 63.5 | 3.3 | 396 | 856 | 514 | 1680 | 420 |
| JXR766052 | 62 | 424.95 | 614.924 | 65 | 3.3 | 470 | 960 | 600 | 1720 | 380 |
| JXR820060 | 100 | 580 | 760 | 80 | 3.3 | 627 | 1380 | 765 | 2560 | 300 |
| JXR820061 | 100 | 580 | 760 | 80 | 6.4 | 627 | 1380 | 765 | 2560 | 300 |
| JXR836050 | 148 | 600 | 830 | 80 | 6.4 | 680 | 1460 | 820 | 2870 | 300 |
| JXR8444050 | 150 | 685.8 | 914.4 | 79.375 | 6.4 | 693 | 1660 | 900 | 3250 | 260 |
| JXR855053 | 150 | 685.8 | 914.4 | 79.375 | 3.3 | 693 | 1660 | 900 | 3250 | 260 |
| JXR855056 | 150 | 685.8 | 914.4 | 79.375 | 3.3 | 693 | 1660 | 900 | 3250 | 260 |
| JXR882054 | 185 | 901.7 | 1117.6 | 82.555 | 3 | 781 | 2060 | 1060 | 4290 | 200 |
| JXR882055 | 185 | 901.7 | 1117.6 | 82.555 | 3.3 | 781 | 2060 | 1060 | 4290 | 200 |
| JXR882058 | 158 | 939.8 | 1117.6 | 82.55 | 3 | 920 | 2580 | 1200 | 5000 | 200 |
| - | 215 | 950 | 1170 | 85 | 3 | 968 | 2690 | 1310 | 5600 | 215 |
| JXR889058 | 430 | 1028.7 | 1327.15 | 114.3 | 3.3 | 1230 | 3310 | 1600 | 6490 | 430 |
| JXR889059 | 358 | 1028.7 | 1327.15 | 95.25 | 3.3 | 1060 | 3100 | 1420 | 6020 | 450 |
| JXR889060 | 430 | 1028.7 | 1327.15 | 114.3 | 3.3 | 1230 | 3310 | 1600 | 6490 | 430 |
| - | 350 | 1270 | 1524 | 95.25 | 3.3 | 1300 | 3830 | 1760 | 2980 | 95 |
| JXR897051 | 500 | 1549.4 | 1828.8 | 101.6 | 3.3 | 1400 | 4510 | 1890 | 9400 | 80 |
| - | 675 | 1879.6 | 2197.1 | 101.6 | 5.4 | 1510 | 5240 | 2040 | 10900 | 43 |
| - | 1130 | 2463.8 | 2819.4 | 114.3 | 5.4 | 2330 | 8740 | 3150 | 18200 | 18200 |
![]()
![]()
![]()
![]()
Ε1: Είναι το JXR652050 κατάλληλο για ρομποτικές εφαρμογές;
Α1: Ναι, παρέχει την υψηλή ακαμψία και ακρίβεια που απαιτείται για τις αρθρώσεις ρομπότ.
Ε2: Μπορεί αυτό το ρουλεμάν να χρησιμοποιηθεί σε μηχανές CNC;
Α2: Ναι, εξασφαλίζει σταθερή περιστροφή και ακριβή απόδοση κατεργασίας.
Ε3: Υποστηρίζετε προσαρμογή;
Α3: Ναι, προσφέρουμε προσαρμογή για προφόρτιση, βαθμό ακρίβειας και υλικά.
Αναβαθμίστε την απόδοση του συστήματός σας με το Ρουλεμάν Κωνικών Κυλίνδρων Διασταυρούμενης Σχεδίασης JXR652050.
Επικοινωνήστε με την GQZ Bearing σήμερα για τιμές, δείγματα ή τεχνική συμβουλευτική!