| Επωνυμία Μάρκας: | GQZ |
| Αριθμός μοντέλου: | XR820060 |
| MOQ: | 5 τεμ |
| τιμή: | $1709-$1729 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής σας |
| Όροι πληρωμής: | T/T ή Western Union ή PayPal |
Το εγκάρσιο κωνικό ρουλεμάν κυλίνδρων XR820060 είναι ένα υπερμεγέθες, βαρέως τύπου ρουλεμάν ακριβείας σχεδιασμένο για εξαρτήματα κινητών ρομπότ, συστήματα CNC και βιομηχανικό εξοπλισμό. Με διαστάσεις εσωτερική διάμετρος 580mm, εξωτερική διάμετρος 760mm και πλάτος 80mm, παρέχει εξαιρετική ακαμψία, υψηλή ικανότητα φόρτισης και σταθερή απόδοση περιστροφής.
Σχεδιασμένο για ακραίες συνθήκες εργασίας, αυτό το ρουλεμάν εξασφαλίζει αξιόπιστο έλεγχο κίνησης, υψηλή μετάδοση ροπής και μεγάλη διάρκεια ζωής σε εφαρμογές κινητής ρομποτικής και βαρέως εξοπλισμού.
| Παράμετρος | XR820060 |
|---|---|
| Μοντέλο | XR820060 |
| Εσωτερική διάμετρος (ID) | 580 mm |
| Εξωτερική διάμετρος (OD) | 760 mm |
| Πλάτος (H) | 80 mm |
| Τύπος | Εγκάρσιο κωνικό ρουλεμάν κυλίνδρων |
| Δομή | Εγκάρσιοι κωνικοί κύλινδροι |
| Υλικό | Χάλυβας ρουλεμάν |
| Προφόρτιση | Προσαρμοσμένο |
| Κλάση ακριβείας | P5 / P4 προαιρετικό |
| Εφαρμογή | Κινητά ρομπότ, μηχανές CNC, βαρύς εξοπλισμός |
| Timken | KG | d | D | B | r | Cr (KN) | Co (KN) | Cr (KN) | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| - | 4.9 | 150 | 230 | 30 | 1 | 95.2 | 156 | 111 | 279 | 1100 |
| - | 5.15 | 160 | 240 | 30 | 1.1 | 96.8 | 162 | 118 | 300 | 1000 |
| - | 6.7 | 200 | 280 | 30 | 1.5 | 102 | 175 | 120 | 320 | 9000 |
| XR496051 | 5.59 | 203.2 | 279.4 | 31.75 | 1.5 | 110 | 188 | 134 | 348 | 850 |
| XR496052 | 5.59 | 203.2 | 279.4 | 31.75 | 1.5 | 110 | 188 | 134 | 348 | 850 |
| - | 5.4 | 240 | 300 | 30 | 1 | 88 | 184 | 114 | 361 | 750 |
| - | 4.5 | 250 | 310 | 25 | 1 | 88 | 188 | 114 | 361 | 700 |
| - | 13 | 250 | 350 | 40 | 1.3 | 187 | 355 | 228 | 657 | 670 |
| JXR637050 | 12.5 | 300 | 400 | 36.492 | 1.5 | 183 | 355 | 223 | 657 | 560 |
| JXR637050 | 12.5 | 300 | 400 | 37 | 1.5 | 183 | 355 | 223 | 657 | 560 |
| JXR678054 | 38 | 300 | 480 | 60 | 1.5 | 258 | 495 | 35 | 920 | 600 |
| JXR652050 | 19.5 | 310 | 425 | 45 | 2.5 | 216 | 427 | 281 | 837 | 640 |
| JXR678052 | 32 | 330.2 | 457.2 | 63.5 | 3.3 | 264 | 515 | 312 | 954 | 620 |
| - | 27 | 350 | 470 | 50 | 3.3 | 308 | 635 | 376 | 1180 | 560 |
| JXR699050 | 30 | 370 | 495 | 50 | 3.3 | 93.6 | - | 119 | - | 600 |
| - | 15 | 400 | 480 | 40 | 1.1 | 216 | 497 | 281 | 957 | 430 |
| - | 46.5 | 400 | 550 | 60 | 2.5 | 429 | 920 | 523 | 1700 | 400 |
| XR736052 | 27.5 | 432.003 | 571.5 | 38.1 | 3.3 | 83 | 910 | 530 | 1600 | 400 |
| JXR766051 | 51 | 457.2 | 609.6 | 63.5 | 3.3 | 396 | 856 | 514 | 1680 | 420 |
| JXR766052 | 62 | 424.95 | 614.924 | 65 | 3.3 | 470 | 960 | 600 | 1720 | 380 |
| JXR820060 | 100 | 580 | 760 | 80 | 3.3 | 627 | 1380 | 765 | 2560 | 300 |
| JXR820061 | 100 | 580 | 760 | 80 | 6.4 | 627 | 1380 | 765 | 2560 | 300 |
| JXR836050 | 148 | 600 | 830 | 80 | 6.4 | 680 | 1460 | 820 | 2870 | 300 |
| JXR8444050 | 150 | 685.8 | 914.4 | 79.375 | 6.4 | 693 | 1660 | 900 | 3250 | 260 |
| JXR855053 | 150 | 685.8 | 914.4 | 79.375 | 3.3 | 693 | 1660 | 900 | 3250 | 260 |
| JXR855056 | 150 | 685.8 | 914.4 | 79.375 | 3.3 | 693 | 1660 | 900 | 3250 | 260 |
| JXR882054 | 185 | 901.7 | 1117.6 | 82.555 | 3 | 781 | 2060 | 1060 | 4290 | 200 |
| JXR882055 | 185 | 901.7 | 1117.6 | 82.555 | 3.3 | 781 | 2060 | 1060 | 4290 | 200 |
| JXR882058 | 158 | 939.8 | 1117.6 | 82.55 | 3 | 920 | 2580 | 1200 | 5000 | 200 |
| - | 215 | 950 | 1170 | 85 | 3 | 968 | 2690 | 1310 | 5600 | 215 |
| JXR889058 | 430 | 1028.7 | 1327.15 | 114.3 | 3.3 | 1230 | 3310 | 1600 | 6490 | 430 |
| JXR889059 | 358 | 1028.7 | 1327.15 | 95.25 | 3.3 | 1060 | 3100 | 1420 | 6020 | 450 |
| JXR889060 | 430 | 1028.7 | 1327.15 | 114.3 | 3.3 | 1230 | 3310 | 1600 | 6490 | 430 |
| - | 350 | 1270 | 1524 | 95.25 | 3.3 | 1300 | 3830 | 1760 | 2980 | 95 |
| JXR897051 | 500 | 1549.4 | 1828.8 | 101.6 | 3.3 | 1400 | 4510 | 1890 | 9400 | 80 |
| - | 675 | 1879.6 | 2197.1 | 101.6 | 5.4 | 1510 | 5240 | 2040 | 10900 | 43 |
| - | 1130 | 2463.8 | 2819.4 | 114.3 | 5.4 | 2330 | 8740 | 3150 | 18200 | 18200 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Α1: Ναι, είναι σχεδιασμένο για συστήματα υψηλού φορτίου και ακριβείας στην κινητή ρομποτική.
Α2: Ναι, είναι σχεδιασμένο για μεγάλης κλίμακας και βιομηχανικές εφαρμογές υψηλού φορτίου.
Α3: Ναι, υποστηρίζουμε προσαρμογή για προφόρτιση, βαθμό ακριβείας και υλικά.
Τροφοδοτήστε το σύστημά σας με εγκάρσιο κωνικό ρουλεμάν κυλίνδρων XR820060.
Επικοινωνήστε με την GQZ Bearing σήμερα για τιμές, δείγματα ή τεχνική συμβουλευτική!