| Επωνυμία Μάρκας: | GQZ |
| Αριθμός μοντέλου: | XR897051 |
| MOQ: | 5 τεμ |
| τιμή: | $5300-$5319 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής σας |
| Όροι πληρωμής: | T/T ή Western Union ή PayPal |
Το Ρουλεμάν Κυλίνδρων Κωνικού Σταυρωτού Τύπου XR897051 είναι ένα εξαιρετικά μεγάλο, βαρέως τύπου ρουλεμάν ακριβείας σχεδιασμένο για ρομποτικούς βραχίονες, μηχανές CNC, συστήματα περιστροφής και άλλο μεγάλης κλίμακας βιομηχανικό εξοπλισμό. Με διαστάσεις εσωτερικής διαμέτρου 1549.4mm, εξωτερικής διαμέτρου 1828.8mm και πλάτους 101.6mm, παρέχει εξαιρετική ικανότητα φόρτισης, υψηλή ακαμψία και ομαλή περιστροφική απόδοση.
Σχεδιασμένο για ακραίες συνθήκες εργασίας, αυτό το ρουλεμάν εξασφαλίζει σταθερή κίνηση, ακριβή τοποθέτηση και αξιόπιστη λειτουργία υπό βαριά φορτία, καθιστώντας το ιδανικό για μεγάλα ρομποτικά συστήματα, πλατφόρμες αυτοματισμού και βαριά μηχανήματα.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | XR897051 |
| Εσωτερική Διάμετρος (ID) | 1549.4 mm |
| Εξωτερική Διάμετρος (OD) | 1828.8 mm |
| Πλάτος (H) | 101.6 mm |
| Τύπος | Ρουλεμάν Κυλίνδρων Κωνικού Σταυρωτού Τύπου |
| Δομή | Κωνικοί Κύλινδροι Σταυρωτού Τύπου |
| Υλικό | Χάλυβας Ρουλεμάν |
| Προφόρτιση | Προσαρμοσμένο |
| Κλάση Ακρίβειας | P5 / P4 προαιρετικό |
| Εφαρμογή | Ρομποτικοί Βραχίονες, Μηχανές CNC, Συστήματα Περιστροφής, Βαρύς Εξοπλισμός |
| Timken | KG | d | D | B | r | Cr (KN) | Co (KN) | Cr (KN) | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| - | 4.9 | 150 | 230 | 30 | 1 | 95.2 | 156 | 111 | 279 | 1100 |
| - | 5.15 | 160 | 240 | 30 | 1.1 | 96.8 | 162 | 118 | 300 | 1000 |
| - | 6.7 | 200 | 280 | 30 | 1.5 | 102 | 175 | 120 | 320 | 9000 |
| XR496051 | 5.59 | 203.2 | 279.4 | 31.75 | 1.5 | 110 | 188 | 134 | 348 | 850 |
| XR496052 | 5.59 | 203.2 | 279.4 | 31.75 | 1.5 | 110 | 188 | 134 | 348 | 850 |
| - | 5.4 | 240 | 300 | 30 | 1 | 88 | 184 | 114 | 361 | 750 |
| - | 4.5 | 250 | 310 | 25 | 1 | 88 | 188 | 114 | 361 | 700 |
| - | 13 | 250 | 350 | 40 | 1.3 | 187 | 355 | 228 | 657 | 670 |
| JXR637050 | 12.5 | 300 | 400 | 36.492 | 1.5 | 183 | 355 | 223 | 657 | 560 |
| JXR637050 | 12.5 | 300 | 400 | 37 | 1.5 | 183 | 355 | 223 | 657 | 560 |
| JXR678054 | 38 | 300 | 480 | 60 | 1.5 | 258 | 495 | 35 | 920 | 600 |
| JXR652050 | 19.5 | 310 | 425 | 45 | 2.5 | 216 | 427 | 281 | 837 | 640 |
| JXR678052 | 32 | 330.2 | 457.2 | 63.5 | 3.3 | 264 | 515 | 312 | 954 | 620 |
| - | 27 | 350 | 470 | 50 | 3.3 | 308 | 635 | 376 | 1180 | 560 |
| JXR699050 | 30 | 370 | 495 | 50 | 3.3 | 93.6 | - | 119 | - | 600 |
| - | 15 | 400 | 480 | 40 | 1.1 | 216 | 497 | 281 | 957 | 430 |
| - | 46.5 | 400 | 550 | 60 | 2.5 | 429 | 920 | 523 | 1700 | 400 |
| XR736052 | 27.5 | 432.003 | 571.5 | 38.1 | 3.3 | 83 | 910 | 530 | 1600 | 400 |
| JXR766051 | 51 | 457.2 | 609.6 | 63.5 | 3.3 | 396 | 856 | 514 | 1680 | 420 |
| JXR766052 | 62 | 424.95 | 614.924 | 65 | 3.3 | 470 | 960 | 600 | 1720 | 380 |
| JXR820060 | 100 | 580 | 760 | 80 | 3.3 | 627 | 1380 | 765 | 2560 | 300 |
| JXR820061 | 100 | 580 | 760 | 80 | 6.4 | 627 | 1380 | 765 | 2560 | 300 |
| JXR836050 | 148 | 600 | 830 | 80 | 6.4 | 680 | 1460 | 820 | 2870 | 300 |
| JXR8444050 | 150 | 685.8 | 914.4 | 79.375 | 6.4 | 693 | 1660 | 900 | 3250 | 260 |
| JXR855053 | 150 | 685.8 | 914.4 | 79.375 | 3.3 | 693 | 1660 | 900 | 3250 | 260 |
| JXR855056 | 150 | 685.8 | 914.4 | 79.375 | 3.3 | 693 | 1660 | 900 | 3250 | 260 |
| JXR882054 | 185 | 901.7 | 1117.6 | 82.555 | 3 | 781 | 2060 | 1060 | 4290 | 200 |
| JXR882055 | 185 | 901.7 | 1117.6 | 82.555 | 3.3 | 781 | 2060 | 1060 | 4290 | 200 |
| JXR882058 | 158 | 939.8 | 1117.6 | 82.55 | 3 | 920 | 2580 | 1200 | 5000 | 200 |
| - | 215 | 950 | 1170 | 85 | 3 | 968 | 2690 | 1310 | 5600 | 215 |
| JXR889058 | 430 | 1028.7 | 1327.15 | 114.3 | 3.3 | 1230 | 3310 | 1600 | 6490 | 430 |
| JXR889059 | 358 | 1028.7 | 1327.15 | 95.25 | 3.3 | 1060 | 3100 | 1420 | 6020 | 450 |
| JXR889060 | 430 | 1028.7 | 1327.15 | 114.3 | 3.3 | 1230 | 3310 | 1600 | 6490 | 430 |
| - | 350 | 1270 | 1524 | 95.25 | 3.3 | 1300 | 3830 | 1760 | 2980 | 95 |
| JXR897051 | 500 | 1549.4 | 1828.8 | 101.6 | 3.3 | 1400 | 4510 | 1890 | 9400 | 80 |
| - | 675 | 1879.6 | 2197.1 | 101.6 | 5.4 | 1510 | 5240 | 2040 | 10900 | 43 |
| - | 1130 | 2463.8 | 2819.4 | 114.3 | 5.4 | 2330 | 8740 | 3150 | 18200 | 18200 |
Ε1: Είναι το XR897051 κατάλληλο για μεγάλα ρομποτικά χέρια;
Α1: Ναι, είναι ειδικά σχεδιασμένο για εξαιρετικά μεγάλα ρομποτικά χέρια και συστήματα αυτοματισμού.
Ε2: Μπορεί να χειριστεί βαριά φορτία συνεχώς;
Α2: Ναι, υποστηρίζει ακτινικά, αξονικά και ροπικά φορτία υπό συνεχή λειτουργία.
Ε3: Προσφέρετε προσαρμοσμένα μεγέθη ή βαθμούς ακρίβειας;
Α3: Ναι, η προσαρμογή είναι διαθέσιμη για προφόρτιση, κλάση ακρίβειας και υλικά.
Εξοπλίστε τα εξαιρετικά μεγάλα μηχανήματά σας με το Ρουλεμάν Κυλίνδρων Κωνικού Σταυρωτού Τύπου XR897051.
Επικοινωνήστε με την GQZ Bearing σήμερα για τιμές, δείγματα ή τεχνική συμβουλή!