| Επωνυμία Μάρκας: | GQZ |
| Αριθμός μοντέλου: | XR902050 |
| MOQ: | 5 τεμ |
| τιμή: | $5800-$6000 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής σας |
| Όροι πληρωμής: | T/T ή Western Union ή PayPal |
Το Ρουλεμάν Κυλίνδρων Κωνικού Τύπου XR902050 είναι ένα εξαιρετικά μεγάλο, βαρέως τύπου ρουλεμάν ακριβείας σχεδιασμένο για ρομποτικούς βραχίονες, μηχανές CNC, γερανούς περιστροφής και άλλο μεγάλης κλίμακας βιομηχανικό εξοπλισμό. Με διαστάσεις εσωτερικής διαμέτρου 2463.8mm, εξωτερικής διαμέτρου 2819.4mm και πλάτους 114.3mm, παρέχει απαράμιλλη ικανότητα φόρτισης, υψηλή ακαμψία και εξαιρετικά ομαλή περιστροφική απόδοση.
Σχεδιασμένο για ακραίες συνθήκες εργασίας, αυτό το ρουλεμάν εξασφαλίζει σταθερή κίνηση, ακριβή τοποθέτηση και αξιόπιστη λειτουργία υπό τεράστια φορτία, καθιστώντας το ιδανικό για ρομποτική, βαριά μηχανήματα, γερανούς και πλατφόρμες αυτοματισμού.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | XR902050 |
| Εσωτερική Διάμετρος (ID) | 2463.8 mm |
| Εξωτερική Διάμετρος (OD) | 2819.4 mm |
| Πλάτος (H) | 114.3 mm |
| Τύπος | Ρουλεμάν Κυλίνδρων Κωνικού Τύπου |
| Δομή | Διασταυρούμενοι Κωνικοί Κύλινδροι |
| Υλικό | Χάλυβας Ρουλεμάν |
| Προφόρτιση | Προσαρμοσμένο |
| Κλάση Ακρίβειας | P5 / P4 προαιρετικό |
| Εφαρμογή | Ρομποτικοί Βραχίονες, Μηχανές CNC, Γερανοί Περιστροφής, Βαρύς Εξοπλισμός |
| Timken | KG | d | D | B | r | Cr (KN) | Co (KN) | Cr (KN) | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| - | 4.9 | 150 | 230 | 30 | 1 | 95.2 | 156 | 111 | 279 | 1100 |
| - | 5.15 | 160 | 240 | 30 | 1.1 | 96.8 | 162 | 118 | 300 | 1000 |
| - | 6.7 | 200 | 280 | 30 | 1.5 | 102 | 175 | 120 | 320 | 9000 |
| XR496051 | 5.59 | 203.2 | 279.4 | 31.75 | 1.5 | 110 | 188 | 134 | 348 | 850 |
| XR496052 | 5.59 | 203.2 | 279.4 | 31.75 | 1.5 | 110 | 188 | 134 | 348 | 850 |
| - | 5.4 | 240 | 300 | 30 | 1 | 88 | 184 | 114 | 361 | 750 |
| - | 4.5 | 250 | 310 | 25 | 1 | 88 | 188 | 114 | 361 | 700 |
| - | 13 | 250 | 350 | 40 | 1.3 | 187 | 355 | 228 | 657 | 670 |
| JXR637050 | 12.5 | 300 | 400 | 36.492 | 1.5 | 183 | 355 | 223 | 657 | 560 |
| JXR637050 | 12.5 | 300 | 400 | 37 | 1.5 | 183 | 355 | 223 | 657 | 560 |
| JXR678054 | 38 | 300 | 480 | 60 | 1.5 | 258 | 495 | 35 | 920 | 600 |
| JXR652050 | 19.5 | 310 | 425 | 45 | 2.5 | 216 | 427 | 281 | 837 | 640 |
| JXR678052 | 32 | 330.2 | 457.2 | 63.5 | 3.3 | 264 | 515 | 312 | 954 | 620 |
| - | 27 | 350 | 470 | 50 | 3.3 | 308 | 635 | 376 | 1180 | 560 |
| JXR699050 | 30 | 370 | 495 | 50 | 3.3 | 93.6 | - | 119 | - | 600 |
| - | 15 | 400 | 480 | 40 | 1.1 | 216 | 497 | 281 | 957 | 430 |
| - | 46.5 | 400 | 550 | 60 | 2.5 | 429 | 920 | 523 | 1700 | 400 |
| XR736052 | 27.5 | 432.003 | 571.5 | 38.1 | 3.3 | 83 | 910 | 530 | 1600 | 400 |
| JXR766051 | 51 | 457.2 | 609.6 | 63.5 | 3.3 | 396 | 856 | 514 | 1680 | 420 |
| JXR766052 | 62 | 424.95 | 614.924 | 65 | 3.3 | 470 | 960 | 600 | 1720 | 380 |
| JXR820060 | 100 | 580 | 760 | 80 | 3.3 | 627 | 1380 | 765 | 2560 | 300 |
| JXR820061 | 100 | 580 | 760 | 80 | 6.4 | 627 | 1380 | 765 | 2560 | 300 |
| JXR836050 | 148 | 600 | 830 | 80 | 6.4 | 680 | 1460 | 820 | 2870 | 300 |
| JXR8444050 | 150 | 685.8 | 914.4 | 79.375 | 6.4 | 693 | 1660 | 900 | 3250 | 260 |
| JXR855053 | 150 | 685.8 | 914.4 | 79.375 | 3.3 | 693 | 1660 | 900 | 3250 | 260 |
| JXR855056 | 150 | 685.8 | 914.4 | 79.375 | 3.3 | 693 | 1660 | 900 | 3250 | 260 |
| JXR882054 | 185 | 901.7 | 1117.6 | 82.555 | 3 | 781 | 2060 | 1060 | 4290 | 200 |
| JXR882055 | 185 | 901.7 | 1117.6 | 82.555 | 3.3 | 781 | 2060 | 1060 | 4290 | 200 |
| JXR882058 | 158 | 939.8 | 1117.6 | 82.55 | 3 | 920 | 2580 | 1200 | 5000 | 200 |
| - | 215 | 950 | 1170 | 85 | 3 | 968 | 2690 | 1310 | 5600 | 215 |
| JXR889058 | 430 | 1028.7 | 1327.15 | 114.3 | 3.3 | 1230 | 3310 | 1600 | 6490 | 430 |
| JXR889059 | 358 | 1028.7 | 1327.15 | 95.25 | 3.3 | 1060 | 3100 | 1420 | 6020 | 450 |
| JXR889060 | 430 | 1028.7 | 1327.15 | 114.3 | 3.3 | 1230 | 3310 | 1600 | 6490 | 430 |
| - | 350 | 1270 | 1524 | 95.25 | 3.3 | 1300 | 3830 | 1760 | 2980 | 95 |
| JXR897051 | 500 | 1549.4 | 1828.8 | 101.6 | 3.3 | 1400 | 4510 | 1890 | 9400 | 80 |
| - | 675 | 1879.6 | 2197.1 | 101.6 | 5.4 | 1510 | 5240 | 2040 | 10900 | 43 |
| - | 1130 | 2463.8 | 2819.4 | 114.3 | 5.4 | 2330 | 8740 | 3150 | 18200 | 18200 |
Ε1: Μπορεί το XR902050 να χειριστεί εφαρμογές περιστροφής γερανού;
Α1: Ναι, είναι σχεδιασμένο για εξαιρετικά μεγάλα συστήματα περιστροφής και εφαρμογές βαριάς ανύψωσης.
Ε2: Είναι κατάλληλο για συνεχή βαριά φορτία;
Α2: Ναι, υποστηρίζει ακτινικά, αξονικά και ροπικά φορτία υπό συνεχή λειτουργία.
Ε3: Μπορεί το ρουλεμάν να προσαρμοστεί για ακρίβεια ή προφόρτιση;
Α3: Ναι, η GQZ Bearing παρέχει προσαρμογή για προφόρτιση, κλάση ακρίβειας και υλικά.
Εξοπλίστε τα εξαιρετικά μεγάλα μηχανήματά σας με το Ρουλεμάν Κυλίνδρων Κωνικού Τύπου XR902050.
Επικοινωνήστε με την GQZ Bearing σήμερα για τιμολόγηση, δείγματα ή τεχνική συμβουλευτική!