| Επωνυμία Μάρκας: | As Per Request |
| Αριθμός μοντέλου: | F-208801.1 |
| MOQ: | 2 |
| τιμή: | $5-10 |
Διαθέσιμο απόθεμα F-208801.1 Ρουλεμάν Βελόνας 20x30x7,5mm F208801.1 Ρουλεμάν Αυτόματου Κιβωτίου Ταχυτήτων
Περιγραφή:
| Μοντέλο Ρουλεμάν | F-208801.1 |
| Χώρα Προέλευσης | ΓΕΡΜΑΝΙΑ |
| Ποσότητα Αποθέματος (τεμ.) | 280.τεμ. (Περισσότερα καθ' οδόν) |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
| Αριθμός Σειράς |
Μονή Σειρά |
| d - Εσωτερική Διάμετρος | 20mm |
| D - Εξωτερική Διάμετρος | 30mm |
| B - Πλάτος | 7,5mm |
| Βάρος / Μάζα (KG) | 0,10KG |
| Τύπος Ρουλεμάν | Ρουλεμάν Κυλίνδρων |
| Δομή | Ρουλεμάν Βελόνας |
| Χρόνος Παράδοσης | ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ |
| ΚΩΔΙΚΟΣ HS | 8482400000 |
Αν θέλετε να αγοράσετε F-208801.1 Ρουλεμάν.Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε με την Emma μέσω SKYPE / WhatsApp / Email που δίνονται παρακάτω:
| SKYPE | emmaguo24 |
| WhatsApp / Webchat | +86 15861609346 |
| sales2@ boukeylin.com |
Επιπλέον, έχουμε επίσης τα Αυτοκίνητα Ρουλεμάν που δίνονται παρακάτω σε απόθεμα:
| 574963 | F-555102.01 | AB12830 |
| 1982F/1924A | 565866 | HM88542/10 |
| F-565881 | F-565881 | HM801346/10 |
| 572791B | RNU304 | F-210000 |
| 578184B | F-95117 | 16150/16284 |
| F-122502/2RSN | WRI-1078 | BB1B363228DB |
| 800856/2RSN | LM29749/11 | STB4489 |
| F-555102.01 | F-805339.06 | HM88547/10 |
| 387A/382S | W26G3S7R-7N239-B1D | SX05A52 |
| LM29749/11 | F-555102.01 | 3TM-6205X30/26 |
| 580704 | F-122502/2RSN | SF06A24 |
| NP618892/NP355857 | F-123391.1 | SC05A61 |
| BT1-0017 | BT1-0085/HM88510 | SC05A61 |
| F-223356-551 | HM88542/10 | 3TM-SF06A69V1 |
| BB1B363228DB | STB4489+HM88547/10 | 27BCS11 |
| BB1B363171 | 387A/382S | SX05A87NCS30PX1 |
| VKBA3588 | F-232032 | SX05A63NCS30PX1 |
| BAH-0106B | BB1B362937 | BE-NK35X68X20 |
| BTH-1206D | 62/22BB1B362688A | 3TM-SX05B71NC3V1 |
| 30206/27 | K17,7X27,7X15,6 | SX05A02NV1 |
| F-805339.02 | 566096 | SX04A34V1 |
| F-232032-60 | BB1B362021 | SF0499 |
| F-232032.2-41 | 545995.H49A | SC05B97 |
| W26G3S7R-7N239 | HM803146/10 | SF05A84 |
| BTH-1206D | BB1B636171 | DG307217 |
| 32011 | NJ2205 | SF06A27 |
| VKBA6525 | 540416A | EC0-CR-05A31PX1 |
| VKBA6526 | F-208843 | DE0681CS18PX1/L260 |
| K57X73X15 | 572933H49A | SC0929 |
| T150418/T164792 | 6305N | AU0712 |
![]()
![]()
Μέθοδος Παράδοσης: Με Express όπως DHL / TNT / UPS / Fedex / Aramex / CDEK / SF ,κ.λπ.Ή Αεροπορικώς / Θαλασσίως προς ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.
1.Πώς να αντιμετωπίσετε προβλήματα θορύβου και δονήσεων στα ρουλεμάν βελόνας F-208801.1 κατά τη λειτουργία;
Ο θόρυβος και οι δονήσεις μπορεί να υποδηλώνουν κακή ευθυγράμμιση, λανθασμένη τοποθέτηση ή μόλυνση. Για να αντιμετωπίσετε αυτά τα προβλήματα, πρώτα, ελέγξτε για σωστή ευθυγράμμιση και τοποθέτηση του ρουλεμάν F-208801.1, διασφαλίζοντας ότι όλες οι επιφάνειες τοποθέτησης είναι καθαρές και ευθείες. Διερευνήστε για τυχόν σημάδια εισόδου ξένων αντικειμένων και καθαρίστε ή αντικαταστήστε το λιπαντικό εάν έχει μολυνθεί. Η εφαρμογή ανάλυσης δονήσεων μπορεί να βοηθήσει στον εντοπισμό της πηγής του προβλήματος, είτε πρόκειται για ζημιά στο ρουλεμάν είτε για εξωτερικούς παράγοντες που επηρεάζουν το σύστημα. Εάν εντοπιστεί ζημιά, αντικαταστήστε αμέσως το ρουλεμάν F-208801.1 για να αποτρέψετε περαιτέρω υποβάθμιση του συστήματος.
2.Πώς να διατηρήσετε τη σωστή λίπανση για τα ρουλεμάν βελόνας F-208801.1 σε εφαρμογές υψηλής ταχύτητας;
Σε εφαρμογές υψηλής ταχύτητας, η λίπανση γίνεται ακόμη πιο κρίσιμη. Χρησιμοποιήστε ένα λιπαντικό ειδικά σχεδιασμένο για ρουλεμάν βελόνας υψηλής ταχύτητας, το οποίο έχει χαμηλό ιξώδες για τη μείωση της τριβής και της παραγωγής θερμότητας. Τα τακτικά διαστήματα αλλαγής λιπαντικού είναι απαραίτητα για να διατηρούνται τα ρουλεμάν F-208801.1 καλά λιπασμένα και ψυχρά. Η εφαρμογή ενός αξιόπιστου συστήματος λίπανσης που παρέχει σταθερή παροχή καθαρού λιπαντικού μπορεί να βελτιώσει σημαντικά την απόδοση και τη διάρκεια ζωής του ρουλεμάν.
3.Ποιοι περιβαλλοντικοί παράγοντες πρέπει να λαμβάνονται υπόψη κατά τη χρήση ρουλεμάν βελόνας F-208801.1 σε εξωτερικές εφαρμογές;
Για εξωτερική χρήση, τα ρουλεμάν βελόνας F-208801.1 εκτίθενται σε μεταβαλλόμενες θερμοκρασίες, υγρασία και πιθανή μόλυνση. Είναι ζωτικής σημασίας η επιλογή ρουλεμάν με κατάλληλες διατάξεις στεγανοποίησης, όπως σφραγισμένα καλύμματα ή εξωτερικές στεγανοποιήσεις, για την προστασία από την εισχώρηση υγρασίας και σωματιδίων. Οι τακτικές επιθεωρήσεις για τον καθαρισμό και τη συντήρηση των στεγανοποιήσεων είναι απαραίτητες. Επιπλέον, η επιλογή υλικών ανθεκτικών στη διάβρωση, ειδικά εάν η εφαρμογή βρίσκεται σε διαβρωτικό περιβάλλον, μπορεί να ενισχύσει σημαντικά την ανθεκτικότητα του ρουλεμάν. Τηρείτε πάντα τις συστάσεις του κατασκευαστή για τη συντήρηση και την προστασία σε εξωτερικές συνθήκες για να μεγιστοποιήσετε την απόδοση και τη διάρκεια ζωής των ρουλεμάν βελόνας F-208801.1.