| Επωνυμία Μάρκας: | GQZ |
| Αριθμός μοντέλου: | XSU140844 |
| MOQ: | 5 τεμ |
| τιμή: | $509-$520 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής σας |
| Όροι πληρωμής: | T/T ή Western Union ή PayPal |
Το Ρουλεμάν Περιστροφής XSU140844 είναι ένα ρουλεμάν υψηλής ακρίβειας σταυρωτών κυλινδρικών κυλίνδρων σχεδιασμένο για ρομπότ AGV, μέρη γερανών και συστήματα βιομηχανικού αυτοματισμού. Με διαστάσεις εσωτερικής διαμέτρου 774mm, εξωτερικής διαμέτρου 914mm και πλάτους 56mm, παρέχει εξαιρετική ακαμψία, ομαλή περιστροφή και υψηλή ικανότητα φόρτισης.
Σχεδιασμένο για κίνηση ακριβείας και εφαρμογές βαρέως τύπου, αυτό το ρουλεμάν εξασφαλίζει σταθερή απόδοση σε ρομποτικά συστήματα AGV και μηχανισμούς περιστροφής γερανών.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | XSU140844 |
| Εσωτερική Διάμετρος (ID) | 774 mm |
| Εξωτερική Διάμετρος (OD) | 914 mm |
| Πλάτος (H) | 56 mm |
| Τύπος | Ρουλεμάν Περιστροφής |
| Δομή | Σταυρωτοί Κυλινδρικοί Κύλινδροι |
| Υλικό | Χάλυβας Ρουλεμάν |
| Κλάση Ακρίβειας | P5 / P4 προαιρετικά |
| Προφόρτιση | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Ρομπότ AGV, Μέρη Γερανών, Εξοπλισμός Αυτοματισμού |
| INA | Βάρος (Kg) | Da | di | La | ni/na | Li | Di | da | A | B | C | D | Προφόρτιση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSU140414N | 28 | 484 | 344 | 460 | 24 | 468 | 415 | 413 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.01-0.03 |
| XSU140544N | 38 | 614 | 474 | 590 | 32 | 598 | 545 | 543 | 0.04 | 0.04 | 0.07 | 0.06 | 0.01-0.03 |
| XSU140644N | 44 | 714 | 574 | 690 | 36 | 698 | 645 | 643 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.07 | 0.01-0.04 |
| XSU140744N | 52 | 814 | 674 | 790 | 40 | 798 | 745 | 743 | 0.05 | 0.05 | 0.09 | 0.08 | 0.01-0.04 |
| XSU140844N | 60 | 914 | 774 | 890 | 40 | 898 | 845 | 843 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | 0.01-0.04 |
| XSU140944N | 67 | 1014 | 874 | 990 | 44 | 998 | 945 | 943 | 0.06 | 0.06 | 0.11 | 0.09 | 0.01-0.05 |
| XSU141094N | 77 | 1164 | 1024 | 1140 | 48 | 1148 | 1095 | 1093 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.11 | 0.01-0.05 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ε1: Είναι το XSU140844 κατάλληλο για ρομπότ AGV;
Α1: Ναι, είναι ειδικά σχεδιασμένο για ακριβή και σταθερή κίνηση σε συστήματα AGV.
Ε2: Μπορεί αυτό το ρουλεμάν να χρησιμοποιηθεί σε γερανούς;
Α2: Ναι, είναι κατάλληλο για εφαρμογές περιστροφής και ανύψωσης γερανών.
Ε3: Υποστηρίζετε προσαρμογή;
Α3: Ναι, προσφέρουμε προσαρμογή για προφόρτιση, κλάση ακρίβειας και υλικά.
Αναβαθμίστε το σύστημα αυτοματισμού σας με το Ρουλεμάν Περιστροφής Σταυρωτών Κυλίνδρων XSU140844.
Επικοινωνήστε με την GQZ Bearing σήμερα για τιμολόγηση, δείγματα ή τεχνική συμβουλευτική!