| Επωνυμία Μάρκας: | GQZ |
| Αριθμός μοντέλου: | XSU140944 |
| MOQ: | 5 τεμ |
| τιμή: | $1009-$1030 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής σας |
| Όροι πληρωμής: | T/T ή Western Union ή PayPal |
Το Περιστρεφόμενο Ρουλεμάν με Οδοντωτό Τροχό XSU140944 είναι ένα ρουλεμάν περιστροφής υψηλής ακρίβειας εγκάρσιων κυλίνδρων σχεδιασμένο για μηχανήματα γερανών, εξοπλισμό CNC, περιστρεφόμενα τραπέζια και συστήματα βιομηχανικού αυτοματισμού. Με διαστάσεις 874x1014x56mm, αυτό το περιστρεφόμενο ρουλεμάν με οδοντωτό τροχό εξασφαλίζει αποτελεσματική μετάδοση ροπής, ομαλή περιστροφή και υψηλή ικανότητα φόρτισης.
Κατασκευασμένο με δομή εγκάρσιων κυλινδρικών κυλίνδρων, υποστηρίζει ακτινικά, αξονικά και ροπής φορτία ταυτόχρονα, καθιστώντας το ιδανικό για συστήματα περιστροφής γερανών, ρουλεμάν περιστρεφόμενων τραπεζιών και εξαρτήματα βαρέως τύπου μηχανημάτων.
Αυτό το εγκάρσιο ρουλεμάν με οδοντωτό τροχό προσφέρει υψηλή ακαμψία, συμπαγή σχεδίαση και σταθερή απόδοση, χρησιμοποιείται ευρέως σε μηχανήματα κατασκευών, εξαρτήματα μηχανών CNC, εξοπλισμό γερανών και εφαρμογές αυτοματισμού.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | XSU140944 |
| Εσωτερική Διάμετρος (ID) | 874 mm |
| Εξωτερική Διάμετρος (OD) | 1014 mm |
| Πλάτος (H) | 56 mm |
| Τύπος | Περιστρεφόμενο Ρουλεμάν με Οδοντωτό Τροχό |
| Δομή | Εγκάρσιοι Κυλινδρικοί Κύλινδροι |
| Υλικό | Χάλυβας Ρουλεμάν |
| Κλάση Ακρίβειας | P5 / P4 προαιρετικά |
| Προφόρτιση | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα Γερανών, Εξοπλισμός CNC, Περιστρεφόμενα Συστήματα |
| INA | Βάρος (Kg) | Da | di | La | ni/na | Li | Di | da | A | B | C | D | Προφόρτιση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSU140414N | 28 | 484 | 344 | 460 | 24 | 468 | 415 | 413 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.01-0.03 |
| XSU140544N | 38 | 614 | 474 | 590 | 32 | 598 | 545 | 543 | 0.04 | 0.04 | 0.07 | 0.06 | 0.01-0.03 |
| XSU140644N | 44 | 714 | 574 | 690 | 36 | 698 | 645 | 643 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.07 | 0.01-0.04 |
| XSU140744N | 52 | 814 | 674 | 790 | 40 | 798 | 745 | 743 | 0.05 | 0.05 | 0.09 | 0.08 | 0.01-0.04 |
| XSU140844N | 60 | 914 | 774 | 890 | 40 | 898 | 845 | 843 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | 0.01-0.04 |
| XSU140944N | 67 | 1014 | 874 | 990 | 44 | 998 | 945 | 943 | 0.06 | 0.06 | 0.11 | 0.09 | 0.01-0.05 |
| XSU141094N | 77 | 1164 | 1024 | 1140 | 48 | 1148 | 1095 | 1093 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.11 | 0.01-0.05 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Α1: Ναι, διαθέτει ενσωματωμένο οδοντωτό τροχό για αποτελεσματική μετάδοση ροπής.
Α2: Ναι, είναι ειδικά σχεδιασμένο για συστήματα περιστροφής γερανών και βαρέως τύπου μηχανήματα.
Α3: Ναι, υποστηρίζουμε προσαρμογή για τον τύπο του οδοντωτού τροχού, την προφόρτιση και την κλάση ακρίβειας.