| Επωνυμία Μάρκας: | GQZ |
| Αριθμός μοντέλου: | XSU140944 |
| MOQ: | 5 τεμ |
| τιμή: | $1209-$1230 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής σας |
| Όροι πληρωμής: | T/T ή Western Union ή PayPal |
Το Ρουλεμάν Περιστροφής XSU1410944 είναι ένα ρουλεμάν με εγκάρσιους κυλίνδρους υψηλής ακρίβειας σχεδιασμένο για εξαρτήματα μηχανών CNC, περιστρεφόμενους πίνακες, βιομηχανικό αυτοματισμό και βαρύ εξοπλισμό. Με διαστάσεις 1024x1164x56mm, αυτό το μεγάλο ρουλεμάν περιστροφής προσφέρει ομαλή περιστροφή, υψηλή ακαμψία και εξαιρετική ικανότητα φόρτισης.
Διαθέτοντας δομή εγκάρσιων κυλίνδρων, υποστηρίζει ακτινικές, αξονικές και ροπές φορτία ταυτόχρονα, καθιστώντας το ιδανικό για μηχανές CNC, ρουλεμάν περιστρεφόμενων πινάκων και συστήματα ακριβούς τοποθέτησης.
Αυτό το ρουλεμάν περιστροφής με εγκάρσιους κυλίνδρους προσφέρει συμπαγή σχεδίαση, σταθερή απόδοση και μεγάλη διάρκεια ζωής, χρησιμοποιείται ευρέως σε εξοπλισμό CNC, συστήματα αυτοματισμού, ρομποτική και εφαρμογές βιομηχανικών μηχανημάτων.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | XSU1410944 |
| Εσωτερική Διάμετρος (ID) | 1024 mm |
| Εξωτερική Διάμετρος (OD) | 1164 mm |
| Πλάτος (H) | 56 mm |
| Τύπος | Ρουλεμάν Περιστροφής |
| Δομή | Εγκάρσιοι Κυλινδρικοί Κύλινδροι |
| Υλικό | Χάλυβας Ρουλεμάν |
| Κλάση Ακρίβειας | P5 / P4 προαιρετικά |
| Προφόρτιση | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Εξαρτήματα Μηχανών CNC, Περιστρεφόμενοι Πίνακες, Συστήματα Αυτοματισμού |
| INA | Βάρος (Kg) | Da | di | La | ni/na | Li | Di | da | A | B | C | D | Προφόρτιση |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSU140414N | 28 | 484 | 344 | 460 | 24 | 468 | 415 | 413 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.01-0.03 |
| XSU140544N | 38 | 614 | 474 | 590 | 32 | 598 | 545 | 543 | 0.04 | 0.04 | 0.07 | 0.06 | 0.01-0.03 |
| XSU140644N | 44 | 714 | 574 | 690 | 36 | 698 | 645 | 643 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.07 | 0.01-0.04 |
| XSU140744N | 52 | 814 | 674 | 790 | 40 | 798 | 745 | 743 | 0.05 | 0.05 | 0.09 | 0.08 | 0.01-0.04 |
| XSU140844N | 60 | 914 | 774 | 890 | 40 | 898 | 845 | 843 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | 0.01-0.04 |
| XSU140944N | 67 | 1014 | 874 | 990 | 44 | 998 | 945 | 943 | 0.06 | 0.06 | 0.11 | 0.09 | 0.01-0.05 |
| XSU141094N | 77 | 1164 | 1024 | 1140 | 48 | 1148 | 1095 | 1093 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.11 | 0.01-0.05 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Α1: Είναι ένα ρουλεμάν περιστροφής με δομή εγκάρσιων κυλινδρικών κυλίνδρων.
Α2: Ναι, είναι σχεδιασμένο για συστήματα CNC και αυτοματισμού υψηλής ακρίβειας.
Α3: Ναι, υποστηρίζουμε προσαρμογή για προφόρτιση, κλάση ακρίβειας και υλικά.
Αναβαθμίστε το σύστημά σας με το Ρουλεμάν Περιστροφής με Εγκάρσιους Κυλίνδρους XSU1410944.
Επικοινωνήστε με την GQZ Bearing σήμερα για τιμολόγηση, δείγματα ή τεχνική συμβουλευτική!