| Επωνυμία Μάρκας: | GQZ |
| Αριθμός μοντέλου: | XR855053 |
| MOQ: | 5 τεμ |
| τιμή: | $519-$530 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής σας |
| Όροι πληρωμής: | T/T ή Western Union ή PayPal |
Το Ρουλεμάν Περιστροφής με Δόντια XSI140744N είναι ένα συμπαγές, υψηλής ακρίβειας ρουλεμάν περιστροφής με εγκάρσια κύλιση σχεδιασμένο για συστήματα γερανών, εξαρτήματα εκσκαφέων, μηχανήματα CNC και εξοπλισμό βιομηχανικού αυτοματισμού. Με διαστάσεις 648x814x56mm, αυτό το ρουλεμάν περιστροφής με δόντια εξασφαλίζει αποτελεσματική μετάδοση ροπής, ομαλή περιστροφή και υψηλή ικανότητα φόρτισης.
Κατασκευασμένο με δομή εγκάρσιων κυλινδρικών κυλίνδρων, υποστηρίζει ακτινικές, αξονικές και ροπές φορτία ταυτόχρονα, καθιστώντας το ιδανικό για συστήματα περιστροφής γερανών, πλατφόρμες περιστροφής εκσκαφέων και εφαρμογές βαρέως τύπου μηχανημάτων.
Αυτό το ρουλεμάν περιστροφής με εγκάρσια κύλιση και δόντια προσφέρει υψηλή ακαμψία, συμπαγή σχεδίαση και σταθερή απόδοση, χρησιμοποιείται ευρέως σε μηχανήματα κατασκευών, εξοπλισμό γερανών, εκσκαφείς και συστήματα αυτοματισμού.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | XSI140744N |
| Εσωτερική Διάμετρος (ID) | 648 mm |
| Εξωτερική Διάμετρος (OD) | 814 mm |
| Πλάτος (H) | 56 mm |
| Τύπος | Ρουλεμάν Περιστροφής (Με Δόντια) |
| Δομή | Εγκάρσιοι Κυλινδρικοί Κύλινδροι |
| Υλικό | Χάλυβας Ρουλεμάν |
| Κλάση Ακρίβειας | P5 / P4 προαιρετικά |
| Προφόρτιση | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Συστήματα Γερανών, Εκσκαφείς, Μηχανήματα Κατασκευών |
| INA | Βάρος (Kg) | Da | di | Di | da | La | Li | ni/na | A | B | C | D | Προφόρτιση | do | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSI140414N | 31 | 484 | 325 | 415 | 411 | 460 | 375 | 24 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.01-0.03 | 495 | 5 | 99 |
| XSI140544N | 43 | 614 | 444 | 545 | 541 | 590 | 505 | 32 | 0.04 | 0.04 | 0.07 | 0.07 | 0.01-0.03 | 630 | 6 | 105 |
| XSI140644N | 50 | 714 | 546 | 645 | 641 | 690 | 605 | 36 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.08 | 0.01-0.04 | 732 | 6 | 122 |
| XSI140744N | 58 | 814 | 648 | 745 | 741 | 790 | 705 | 40 | 0.05 | 0.05 | 0.09 | 0.08 | 0.01-0.04 | 828 | 6 | 138 |
| XSI140844N | 69 | 914 | 736 | 845 | 841 | 890 | 805 | 40 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | 0.01-0.04 | 936 | 8 | 117 |
| XSI140944N | 76 | 1014 | 840 | 945 | 941 | 990 | 905 | 44 | 0.06 | 0.06 | 0.11 | 0.09 | 0.01-0.05 | 1032 | 8 | 129 |
| XSI141094N | 91 | 1164 | 984 | 1095 | 1091 | 1140 | 1055 | 48 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.11 | 0.01-0.05 | 1184 | 8 | 148 |
Αναβαθμίστε τον εξοπλισμό σας με το Ρουλεμάν Περιστροφής με Δόντια XSI140744N.
Επικοινωνήστε με την GQZ Bearing σήμερα για τιμολόγηση, δείγματα ή τεχνική συμβουλευτική!