| Επωνυμία Μάρκας: | GQZ |
| Αριθμός μοντέλου: | XA260475N |
| MOQ: | 5 τεμ |
| τιμή: | $368 ~ $380 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής σας |
| Όροι πληρωμής: | T/T ή Western Union ή PayPal |
Το ρουλεμάν XA260475N έχει σχεδιαστεί για εφαρμογές υψηλού φορτίου και ακριβούς περιστροφής, ειδικά σε μηχανές CNC και βιομηχανικό εξοπλισμό.
Με την ισχυρή δομή και τις σταθερές επιδόσεις, εξασφαλίζει ομαλή περιστροφή και μακρά διάρκεια ζωής σε απαιτητικές συνθήκες εργασίας.
Πάρτε μια προσφορά μέσα σε 24 ώρες για το έργο σας.
Αυτό το ρουλεμάνιο ρουλεμάνιο χρησιμοποιείται ευρέως:
Κατάλληλο για υψηλή ακρίβεια, συνεχή περιστροφή και σταθερή λειτουργία.
![]()
Βοηθά στη βελτίωση της ακρίβειας επεξεργασίας και της σταθερότητας του εξοπλισμού.
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Σχήμα | ΧΑ260475N |
| Μέσα διάμετρος (ID) | 382 mm |
| Εξωτερική διάμετρος (OD) | 598.2 mm |
| Διάμετρο | 65 mm |
| Δομή | Κεραμβός διασταυρούμενου κυλίνδρου |
| Τύπος εργαλείου | Εξωτερική ή εσωτερική (προσαρμόσιμη) |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας χαλύβδινο ρουλεμάν |
| Εφαρμογή | Μηχανή CNC / Βιομηχανικό Εξοπλισμό |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
Λεπτομερή σχέδια και εξατομικευμένες προδιαγραφές είναι διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος.
| ΙΝΑ | Βάρος (σε κιλά) |
Ναι. | Δί | Το ΛΑ | Α | Db | Λι | H | h | β | Κάντε | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ΧΑ120235Ν | 13 | 318.8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| ΧΑ180309Ν | 30 | 408.4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52.5 | 52.5 | 400 | 5 | 80 |
| ΧΑ160407N | 33 | 503.3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| ΧΑ260475N | 64 | 598.2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| ΧΑ140540N | 39 | 640.3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| ΧΑ260560Ν | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| ΧΑ240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| ΧΑ160596Ν | 63 | 712.3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| ΧΑ140640N | 50 | 742.3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| ΧΑ240685Ν | 115 | 830.1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844.3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862.3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| ΧΑ200810Ν | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940.1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| ΧΑ280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| ΧΑ220895N | 145 | 1038.1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| ΧΑ280995Ν | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Αν δεν είστε σίγουροι για το μοντέλο που ταιριάζει στην αίτησή σας, επικοινωνήστε μαζί μας για υποστήριξη επιλογής.
Βοηθάμε τους πελάτες να εξασφαλίσουν ακρίβεια, αξιοπιστία και μακροπρόθεσμη απόδοση.
Διασφάλιση σταθερής ποιότητας για κάθε ρουλεμάν.
Ψάχνετε για έναν αξιόπιστο προμηθευτή;
Στείλτε το αίτημά σας σήμερα για να λάβετε:
Κάντε κλικ στο Chat Now για να επικοινωνήσετε μαζί μας απευθείας.
Q1: Μπορείτε να παρέχετε προσαρμοσμένα ρουλεμάν;
Ναι, υποστηρίζουμε OEM και προσαρμοσμένα σχέδια με βάση σχέδια ή συνθήκες εργασίας.
Ε2: Ποιο είναι το χρόνο παράδοσης σας;
Τα τυποποιημένα μοντέλα: 7-15 ημέρες. Τα προϊόντα εξαρτώνται από τις προδιαγραφές.
Ε3: Είναι κατάλληλο αυτό το ρουλεμάν για μηχανές CNC;
Ναι, το XA260475N είναι σχεδιασμένο για συστήματα περιστροφής ακριβείας όπως περιστρεφόμενα τραπέζια CNC.