| Επωνυμία Μάρκας: | GQZ |
| Αριθμός μοντέλου: | XA140540N |
| MOQ: | 5 τεμ |
| τιμή: | $409~ $430 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής σας |
| Όροι πληρωμής: | D/A,D/P,T/T |
Το ρουλεμάν περιστροφής XA140540N με εξωτερικό οδοντωτό τροχό έχει σχεδιαστεί για ακριβή περιστροφή και σταθερή απόδοση σε μηχανές CNC και αυτοματοποιημένο εξοπλισμό.
Με συμπαγή δομή και βελτιστοποιημένη κατανομή φορτίου, αυτό το μοντέλο είναι ιδανικό για εφαρμογές που απαιτούν υψηλή ακρίβεια, ομαλή κίνηση και αξιόπιστη μακροχρόνια λειτουργία.
Λάβετε προσφορά εντός 24 ωρών για το έργο σας.
Αυτό το ρουλεμάν περιστροφής είναι κατάλληλο για:
Σχεδιασμένο για εφαρμογές που απαιτούνακριβή τοποθέτηση, ομαλή περιστροφή και συμπαγή χώρο εγκατάστασης.
Βελτιώνει την απόδοση του συστήματος και την ακρίβεια τοποθέτησης σε εξοπλισμό ακριβείας.
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Μοντέλο | XA140540N |
| Εσωτερική Διάμετρος (ID) | 471 mm |
| Εξωτερική Διάμετρος (OD) | 640.3 mm |
| Πλάτος | 48 mm |
| Δομή | Ρουλεμάν Περιστροφής Διασταυρούμενων Κυλίνδρων |
| Τύπος Οδοντωτού Τροχού | Εξωτερικός Οδοντωτός Τροχός |
| Υλικό | Χάλυβας Ρουλεμάν Υψηλής Ποιότητας |
| Εφαρμογή | Μηχανή CNC / Εξοπλισμός Αυτοματισμού |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμη |
Λεπτομερή σχέδια και προσαρμοσμένες προδιαγραφές διατίθενται κατόπιν αιτήματος.
| INA | Βάρος (Kg) |
Da | di | La | na | Db | Li | H | h | b | do | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XA120235N | 13 | 318.8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| XA180309N | 30 | 408.4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52.5 | 52.5 | 400 | 5 | 80 |
| XA160407N | 33 | 503.3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| XA260475N | 64 | 598.2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| XA140540N | 39 | 640.3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| XA260560N | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| XA240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| XA160596N | 63 | 712.3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| XA140640N | 50 | 742.3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| XA240685N | 115 | 830.1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844.3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862.3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| XA200810N | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940.1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| XA280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| XA220895N | 145 | 1038.1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| XA280995N | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Δεν είστε σίγουροι ποιο μοντέλο ταιριάζει στην εφαρμογή σας; Επικοινωνήστε μαζί μας για υποστήριξη επιλογής.
Βοηθάμε τους πελάτες να διασφαλίσουν ακρίβεια, αξιοπιστία και μακροχρόνια απόδοση.
Διασφάλιση σταθερής ποιότητας για κάθε ρουλεμάν.
Αναζητάτε έναν αξιόπιστο προμηθευτή ρουλεμάν περιστροφής;
Στείλτε το ερώτημά σας σήμερα για να λάβετε:
Κάντε κλικ στο “Chat Now” για να επικοινωνήσετε απευθείας μαζί μας.
Ναι, ο τύπος, το μέγεθος και οι προδιαγραφές του οδοντωτού τροχού μπορούν να προσαρμοστούν με βάση τις απαιτήσεις σας.
Τυπικά μοντέλα: 5-8 εργάσιμες ημέρες. Τα προσαρμοσμένα προϊόντα εξαρτώνται από τις προδιαγραφές.
Ναι, το XA140540N έχει σχεδιαστεί για συστήματα ακριβούς περιστροφής, όπως περιστρεφόμενοι πάγκοι CNC και εξοπλισμός αυτοματισμού.