| Επωνυμία Μάρκας: | GQZ |
| Αριθμός μοντέλου: | XA260560N |
| MOQ: | 5 τεμ |
| τιμή: | $359~ $370 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής σας |
| Όροι πληρωμής: | D/A,D/P,T/T |
Το XA260560N ελαστικό στροφής με εξωτερικό κιβώτιο είναι σχεδιασμένο για περιστροφή με βαρύ φορτίο και βελτιωμένη σταθερότητα σε μεγάλους εξοπλισμούς CNC και βιομηχανικά συστήματα.
Με ευρύτερη δομή και ενισχυμένο εσωτερικό σχεδιασμό, παρέχει εξαιρετική χωρητικότητα φορτίου και αξιόπιστη απόδοση σε απαιτητικές συνθήκες λειτουργίας.
Πάρτε μια προσφορά μέσα σε 24 ώρες για το έργο σας.
Αυτό το ρουλεμάν είναι ιδανικό για:
Σχεδιασμένα για εφαρμογές που απαιτούνυψηλή χωρητικότητα φορτίου, σταθερή περιστροφή και μακροχρόνια αντοχή.
Βοηθά στην εξασφάλιση σταθερής λειτουργίας και παρατεταμένης διάρκειας ζωής σε περιβάλλοντα βαρέος φορτίου.
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Σχήμα | ΧΑ260560Ν |
| Μέσα διάμετρος (ID) | 456 mm |
| Εξωτερική διάμετρος (OD) | 708 mm |
| Διάμετρο | 68 mm |
| Δομή | Κεραμβός διασταυρούμενου κυλίνδρου |
| Τύπος εργαλείου | Εξωτερικό εξοπλισμό |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας χαλύβδινο ρουλεμάν |
| Εφαρμογή | Εργαλεία CNC βαρέος / Βιομηχανικά συστήματα |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
Λεπτομερή σχέδια και εξατομικευμένες προδιαγραφές είναι διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος.
| ΙΝΑ | Βάρος (σε κιλά) |
Ναι. | Δί | Το ΛΑ | Α | Db | Λι | H | h | β | Κάντε | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ΧΑ120235Ν | 13 | 318.8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| ΧΑ180309Ν | 30 | 408.4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52.5 | 52.5 | 400 | 5 | 80 |
| ΧΑ160407N | 33 | 503.3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| ΧΑ260475N | 64 | 598.2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| ΧΑ140540N | 39 | 640.3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| ΧΑ260560Ν | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| ΧΑ240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| ΧΑ160596Ν | 63 | 712.3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| ΧΑ140640N | 50 | 742.3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| ΧΑ240685Ν | 115 | 830.1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844.3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862.3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| ΧΑ200810Ν | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940.1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| ΧΑ280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| ΧΑ220895N | 145 | 1038.1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| ΧΑ280995Ν | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Αν δεν είστε σίγουροι για το μοντέλο που ταιριάζει στην αίτησή σας, επικοινωνήστε μαζί μας για υποστήριξη επιλογής.
Βοηθάμε τους πελάτες να εξασφαλίσουν ακρίβεια, αξιοπιστία και μακροπρόθεσμη απόδοση.
Διασφάλιση σταθερής ποιότητας για κάθε ρουλεμάν.
Ψάχνετε για έναν αξιόπιστο προμηθευτή;
Στείλτε το αίτημά σας σήμερα για να λάβετε:
Κάντε κλικ στο "Τσατ τώρα" για να επικοινωνήσετε μαζί μας απευθείας.
Ναι, το XA260560N είναι σχεδιασμένο για υψηλή χωρητικότητα φορτίου και βαριές βιομηχανικές εφαρμογές.
Ναι, οι διαστάσεις, ο τύπος του κιβωτίου και οι απαιτήσεις απόδοσης μπορούν να προσαρμοστούν.
Χρησιμοποιείται ευρέως σε εξοπλισμό CNC, βιομηχανικά μηχανήματα και βαριά περιστρεφόμενα συστήματα.