| Επωνυμία Μάρκας: | GQZ |
| Αριθμός μοντέλου: | XA240574N |
| MOQ: | 5 τεμ |
| τιμή: | $300~ $390 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής σας |
| Όροι πληρωμής: | D/A,D/P,T/T |
Το ρουλεμάν περιστροφής XA240574N έχει σχεδιαστεί για εφαρμογές περιστροφής βαρέως τύπου που απαιτούν υψηλή σταθερότητα και ισχυρή υποστήριξη φορτίου, ειδικά σε μηχανήματα CNC και συστήματα γερανών.
Με εξαιρετικά φαρδύ σχεδιασμό και ενισχυμένη δομή, παρέχει βελτιωμένη ακαμψία και αξιόπιστη απόδοση υπό συνδυασμένα φορτία και απαιτητικές συνθήκες εργασίας.
Λάβετε προσφορά εντός 24 ωρών για το έργο σας.
Αυτό το ρουλεμάν περιστροφής χρησιμοποιείται ευρέως σε:
Κατάλληλο για εφαρμογές που απαιτούνυψηλή σταθερότητα, ικανότητα συνδυασμένου φορτίου και συνεχή λειτουργία.
Βελτιώνει τη σταθερότητα και την ασφάλεια λειτουργίας σε απαιτητικά περιβάλλοντα.
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Μοντέλο | XA240574N |
| Εσωτερική Διάμετρος (ID) | 480 mm |
| Εξωτερική Διάμετρος (OD) | 695 mm |
| Πλάτος | 77 mm |
| Δομή | Ρουλεμάν Περιστροφής με Σταυρωτούς Κυλίνδρους |
| Τύπος Οδοντώματος | Εξωτερικό ή Εσωτερικό (προσαρμόσιμο) |
| Υλικό | Χάλυβας Ρουλεμάν Υψηλής Ποιότητας |
| Εφαρμογή | Μηχανή CNC / Εξοπλισμός Γερανού |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμη |
Λεπτομερή σχέδια και προσαρμοσμένες προδιαγραφές διατίθενται κατόπιν αιτήματος.
| INA | Βάρος (Kg) |
Da | di | La | na | Db | Li | H | h | b | do | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XA120235N | 13 | 318.8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| XA180309N | 30 | 408.4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52.5 | 52.5 | 400 | 5 | 80 |
| XA160407N | 33 | 503.3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| XA260475N | 64 | 598.2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| XA140540N | 39 | 640.3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| XA260560N | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| XA240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| XA160596N | 63 | 712.3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| XA140640N | 50 | 742.3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| XA240685N | 115 | 830.1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844.3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862.3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| XA200810N | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940.1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| XA280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| XA220895N | 145 | 1038.1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| XA280995N | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Δεν είστε σίγουροι ποιο μοντέλο ταιριάζει στην εφαρμογή σας; Επικοινωνήστε μαζί μας για υποστήριξη επιλογής.
Βοηθάμε τους πελάτες να διασφαλίσουν ακρίβεια, αξιοπιστία και μακροχρόνια απόδοση.
Διασφάλιση σταθερής ποιότητας για κάθε ρουλεμάν.
Αναζητάτε έναν αξιόπιστο προμηθευτή ρουλεμάν περιστροφής;
Στείλτε το ερώτημά σας σήμερα για να λάβετε:
Κάντε κλικ στο “Chat Now" για να επικοινωνήσετε απευθείας μαζί μας.
Ναι, το XA240574N έχει σχεδιαστεί για συστήματα περιστροφής γερανών και εξοπλισμό βαριάς ανύψωσης.
Ναι, υποστηρίζει αξονικά, ακτινικά και ροπικά φορτία με σταθερή απόδοση.
Ναι, η προσαρμογή είναι διαθέσιμη βάσει των συνθηκών εργασίας και των σχεδίων.