| Επωνυμία Μάρκας: | GQZ |
| Αριθμός μοντέλου: | XA140640N |
| MOQ: | 5 τεμ |
| τιμή: | $500~ $530 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής σας |
| Όροι πληρωμής: | D/A,D/P,T/T |
Το ρουλεμάν περιστροφής XA140640N με εξωτερικό γρανάζι έχει σχεδιαστεί για εφαρμογές περιστροφής μεγάλης διαμέτρου που απαιτούν αποδοτική μετάδοση ισχύος και σταθερή απόδοση σε συστήματα γερανών.
Με σχετικά λεπτό προφίλ και βελτιστοποιημένη δομή, είναι ιδανικό για εξοπλισμό που απαιτεί αξιόπιστη περιστροφή, διατηρώντας παράλληλα την αποδοτικότητα εγκατάστασης και μειωμένο βάρος.
Λάβετε προσφορά εντός 24 ωρών για το έργο σας.
Αυτό το ρουλεμάν περιστροφής είναι κατάλληλο για:
Σχεδιασμένο για εφαρμογές που απαιτούν αποδοτική μετάδοση, σταθερή περιστροφή και εγκατάσταση που εξοικονομεί χώρο.
Βελτιώνει την αποδοτικότητα λειτουργίας και μειώνει το μηχανικό φορτίο στα συστήματα γερανών.
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Μοντέλο | XA140640N |
| Εσωτερική Διάμετρος (ID) | 571 mm |
| Εξωτερική Διάμετρος (OD) | 742.3 mm |
| Πλάτος | 50 mm |
| Δομή | Ρουλεμάν Περιστροφής Διασταυρούμενων Κυλίνδρων |
| Τύπος Γρανάζιου | Εξωτερικό Γρανάζι |
| Υλικό | Χάλυβας Ρουλεμάν Υψηλής Ποιότητας |
| Εφαρμογή | Γερανοί / Εξοπλισμός Κατασκευών |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμη |
Λεπτομερή σχέδια και προσαρμοσμένες προδιαγραφές διατίθενται κατόπιν αιτήματος.
| INA | Βάρος (Kg) |
Da | di | La | na | Db | Li | H | h | b | do | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XA120235N | 13 | 318.8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| XA180309N | 30 | 408.4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52.5 | 52.5 | 400 | 5 | 80 |
| XA160407N | 33 | 503.3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| XA260475N | 64 | 598.2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| XA140540N | 39 | 640.3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| XA260560N | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| XA240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| XA160596N | 63 | 712.3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| XA140640N | 50 | 742.3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| XA240685N | 115 | 830.1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844.3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862.3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| XA200810N | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940.1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| XA280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| XA220895N | 145 | 1038.1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| XA280995N | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Δεν είστε σίγουροι ποιο μοντέλο ταιριάζει στην εφαρμογή σας; Επικοινωνήστε μαζί μας για υποστήριξη επιλογής.
Βοηθάμε τους πελάτες να διασφαλίσουν την ακρίβεια, την αξιοπιστία και τη μακροπρόθεσμη απόδοση.
Διασφάλιση σταθερής ποιότητας για κάθε ρουλεμάν.
Αναζητάτε έναν αξιόπιστο προμηθευτή ρουλεμάν περιστροφής;
Στείλτε το ερώτημά σας σήμερα για να λάβετε:
Κάντε κλικ στο “Chat Now" για να επικοινωνήσετε απευθείας μαζί μας.
Ε1: Είναι αυτό το ρουλεμάν κατάλληλο για συστήματα γερανών;
Ναι, το XA140640N χρησιμοποιείται ευρέως σε εξοπλισμό περιστροφής και ανύψωσης γερανών.
Ε2: Ποια είναι τα πλεονεκτήματα του σχεδιασμού εξωτερικού γραναζιού;
Επιτρέπει την αποδοτική μετάδοση ισχύος και την ευκολότερη ενσωμάτωση με συστήματα κίνησης.
Ε3: Μπορεί αυτό το ρουλεμάν να προσαρμοστεί;
Ναι, υποστηρίζουμε την προσαρμογή βάσει τεχνικών απαιτήσεων και συνθηκών εργασίας.