| Επωνυμία Μάρκας: | GQZ |
| Αριθμός μοντέλου: | XA240685N |
| MOQ: | 5 τεμ |
| τιμή: | $725~ $740 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής σας |
| Όροι πληρωμής: | D/A,D/P,T/T |
Το ρουλεμάν XA240685N είναι σχεδιασμένο για συστήματα περιστροφής μεγάλου διαμέτρου που απαιτούν υψηλή χωρητικότητα φορτίου και εξαιρετική δομική σταθερότητα σε μηχανές CNC και εξοπλισμό γερανού.
Με ευρεία διατομή και ενισχυμένο εσωτερικό σχεδιασμό, παρέχει αξιόπιστη απόδοση κάτω από βαριά φορτία και εξασφαλίζει συνεπή περιστροφή σε απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα.
Πάρτε μια προσφορά μέσα σε 24 ώρες για το έργο σας.
Αυτό το ρουλεμάνιο ρουλεμάνιο χρησιμοποιείται ευρέως:
Κατάλληλο για εφαρμογές που απαιτούνυψηλή χωρητικότητα φορτίου, μεγάλη διάμετρος περιστροφής και σταθερή συνεχής λειτουργία.
Βελτιώνει τη σταθερότητα του συστήματος και την επιχειρησιακή ασφάλεια σε μεγάλα εξοπλισμούς.
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Σχήμα | ΧΑ240685Ν |
| Μέσα διάμετρος (ID) | 577 mm |
| Εξωτερική διάμετρος (OD) | 830.1 mm |
| Διάμετρο | 68 mm |
| Δομή | Κεραμβός διασταυρούμενου κυλίνδρου |
| Τύπος εργαλείου | Εξωτερική ή εσωτερική (προσαρμόσιμη) |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας χαλύβδινο ρουλεμάν |
| Εφαρμογή | Μηχανή CNC / Εξοπλισμός γερανού |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
Λεπτομερή σχέδια και εξατομικευμένες προδιαγραφές είναι διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος.
| ΙΝΑ | Βάρος (σε κιλά) |
Ναι. | Δί | Το ΛΑ | Α | Db | Λι | H | h | β | Κάντε | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ΧΑ120235Ν | 13 | 318.8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| ΧΑ180309Ν | 30 | 408.4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52.5 | 52.5 | 400 | 5 | 80 |
| ΧΑ160407N | 33 | 503.3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| ΧΑ260475N | 64 | 598.2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| ΧΑ140540N | 39 | 640.3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| ΧΑ260560Ν | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| ΧΑ240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| ΧΑ160596Ν | 63 | 712.3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| ΧΑ140640N | 50 | 742.3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| ΧΑ240685Ν | 115 | 830.1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844.3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862.3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| ΧΑ200810Ν | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940.1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| ΧΑ280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| ΧΑ220895N | 145 | 1038.1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| ΧΑ280995Ν | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Αν δεν είστε σίγουροι για το μοντέλο που ταιριάζει στην αίτησή σας, επικοινωνήστε μαζί μας για υποστήριξη επιλογής.
Βοηθάμε τους πελάτες να εξασφαλίσουν ακρίβεια, αξιοπιστία και μακροπρόθεσμη απόδοση.
Διασφάλιση σταθερής ποιότητας για κάθε ρουλεμάν.
Ψάχνετε για έναν αξιόπιστο προμηθευτή;
Στείλτε το αίτημά σας σήμερα για να λάβετε:
Κάντε κλικ στο "Τσατ τώρα" για να επικοινωνήσετε μαζί μας απευθείας.
Ε1: Είναι κατάλληλο αυτό το ρουλεμάν για μεγάλα συστήματα γερανού;
Ναι, το XA240685N είναι σχεδιασμένο για μεγάλης κλίμακας στροφή γερανού και βαριά συστήματα ανύψωσης.
Ε2: Μπορεί να αντέξει βαριά συνδυασμένα φορτία;
Ναι, λειτουργεί καλά κάτω από άξονες, ακτινικές και στιγμιαίες φορτίες με υψηλή σταθερότητα.
Ε3: Παρέχετε υπηρεσίες προσαρμογής;
Ναι, προσφέρουμε προσαρμογή με βάση τις συνθήκες εργασίας και τα τεχνικά σχέδια.