| Επωνυμία Μάρκας: | GQZ |
| Αριθμός μοντέλου: | XA200720N |
| MOQ: | 5 τεμ |
| τιμή: | $719-730 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής σας |
| Όροι πληρωμής: | D/A,D/P,T/T |
Το ρουλεμάν περιστροφής XA200720N έχει σχεδιαστεί για συστήματα περιστροφής μεγάλης διαμέτρου που απαιτούν σταθερή υποστήριξη φορτίου και αξιόπιστη απόδοση σε γερανούς και βιομηχανικό εξοπλισμό.
Με μεγάλη εσωτερική διάμετρο και βελτιστοποιημένη δομή, εξασφαλίζει ομαλή περιστροφή, ισορροπημένη κατανομή φορτίου και συνεπή λειτουργία υπό απαιτητικές συνθήκες εργασίας.
Λάβετε προσφορά εντός 24 ωρών για το έργο σας.
Αυτό το ρουλεμάν περιστροφής χρησιμοποιείται ευρέως σε:
Κατάλληλο για εφαρμογές που απαιτούνμεγάλη διάμετρο περιστροφής, σταθερή ικανότητα φόρτισης και συνεχή λειτουργία.
![]()
Βελτιώνει τη σταθερότητα και την αποδοτικότητα λειτουργίας στα συστήματα γερανών.
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Μοντέλο | XA200720N |
| Εσωτερική Διάμετρος (ID) | 630 mm |
| Εξωτερική Διάμετρος (OD) | 844.3 mm |
| Πλάτος | 59 mm |
| Δομή | Ρουλεμάν Περιστροφής Διασταυρούμενων Κυλίνδρων |
| Τύπος Οδοντώματος | Εξωτερικό ή Εσωτερικό (προσαρμόσιμο) |
| Υλικό | Χάλυβας Ρουλεμάν Υψηλής Ποιότητας |
| Εφαρμογή | Γερανοί / Βιομηχανικός Εξοπλισμός |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμη |
Λεπτομερή σχέδια και προσαρμοσμένες προδιαγραφές διατίθενται κατόπιν αιτήματος.
| INA | Βάρος (Kg) |
Da | di | La | na | Db | Li | H | h | b | do | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XA120235N | 13 | 318.8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| XA180309N | 30 | 408.4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52.5 | 52.5 | 400 | 5 | 80 |
| XA160407N | 33 | 503.3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| XA260475N | 64 | 598.2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| XA140540N | 39 | 640.3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| XA260560N | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| XA240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| XA160596N | 63 | 712.3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| XA140640N | 50 | 742.3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| XA240685N | 115 | 830.1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844.3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862.3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| XA200810N | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940.1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| XA280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| XA220895N | 145 | 1038.1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| XA280995N | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Δεν είστε σίγουροι ποιο μοντέλο ταιριάζει στην εφαρμογή σας; Επικοινωνήστε μαζί μας για υποστήριξη επιλογής.
Βοηθάμε τους πελάτες να διασφαλίσουν ακρίβεια, αξιοπιστία και μακροχρόνια απόδοση.
Διασφάλιση σταθερής ποιότητας για κάθε ρουλεμάν.
Αναζητάτε έναν αξιόπιστο προμηθευτή ρουλεμάν περιστροφής;
Στείλτε το ερώτημά σας σήμερα για να λάβετε:
Κάντε κλικ στο "Chat Now" για να επικοινωνήσετε απευθείας μαζί μας.
Ε1: Είναι αυτό το ρουλεμάν κατάλληλο για μεγάλα συστήματα γερανών;
Ναι, το XA200720N έχει σχεδιαστεί για περιστροφή και ανύψωση γερανών μεγάλης διαμέτρου.
Ε2: Μπορεί να υποστηρίξει συνεχή λειτουργία;
Ναι, παρέχει σταθερή και ομαλή απόδοση υπό συνεχή συνθήκες εργασίας.
Ε3: Προσφέρετε υπηρεσίες προσαρμογής;
Ναι, υποστηρίζουμε την προσαρμογή βάσει των απαιτήσεων της εφαρμογής και των σχεδίων.