| Επωνυμία Μάρκας: | GQZ |
| Αριθμός μοντέλου: | XA200810N |
| MOQ: | 5 τεμ |
| τιμή: | $700-900 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής σας |
| Όροι πληρωμής: | D/A,D/P,T/T |
Το ρουλεμάν περιστροφής XA200810N έχει σχεδιαστεί για εφαρμογές ακραίων φορτίων που απαιτούν πολύ υψηλή φέρουσα ικανότητα και μέγιστη δομική ακαμψία σε μεγάλα βιομηχανικά συστήματα και βαρέα μηχανήματα.
Με επιπλέον φαρδύ σχεδιασμό και ενισχυμένη εσωτερική δομή, εξασφαλίζει σταθερή περιστροφή, ισχυρή υποστήριξη φορτίου και μακροχρόνια αξιοπιστία υπό δύσκολες συνθήκες λειτουργίας.
Λάβετε προσφορά εντός 24 ωρών για το έργο σας.
Αυτό το ρουλεμάν περιστροφής χρησιμοποιείται ευρέως σε:
Κατάλληλο για εφαρμογές που απαιτούνακραία φέρουσα ικανότητα, μεγάλη διάμετρο περιστροφής και μέγιστη σταθερότητα.
Εξασφαλίζει μέγιστη ασφάλεια και αξιοπιστία σε κρίσιμες βιομηχανικές εφαρμογές.
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Μοντέλο | XA200810N |
| Εσωτερική Διάμετρος (ID) | 730 mm |
| Εξωτερική Διάμετρος (OD) | 964 mm |
| Πλάτος | 90 mm |
| Δομή | Ρουλεμάν Περιστροφής με Σταυρωτούς Κυλίνδρους |
| Τύπος Οδοντώματος | Εξωτερικό ή Εσωτερικό (προσαρμόσιμο) |
| Υλικό | Χάλυβας Ρουλεμάν Υψηλής Ποιότητας |
| Εφαρμογή | Βαρέα Μηχανήματα / Βιομηχανικός Εξοπλισμός |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμη |
Λεπτομερή σχέδια και προσαρμοσμένες προδιαγραφές διατίθενται κατόπιν αιτήματος.
| INA | Βάρος (Kg) |
Da | di | La | na | Db | Li | H | h | b | do | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XA120235N | 13 | 318.8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| XA180309N | 30 | 408.4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52.5 | 52.5 | 400 | 5 | 80 |
| XA160407N | 33 | 503.3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| XA260475N | 64 | 598.2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| XA140540N | 39 | 640.3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| XA260560N | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| XA240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| XA160596N | 63 | 712.3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| XA140640N | 50 | 742.3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| XA240685N | 115 | 830.1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844.3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862.3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| XA200810N | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940.1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| XA280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| XA220895N | 145 | 1038.1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| XA280995N | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Δεν είστε σίγουροι ποιο μοντέλο ταιριάζει στην εφαρμογή σας; Επικοινωνήστε μαζί μας για υποστήριξη επιλογής.
Βοηθάμε τους πελάτες να διασφαλίσουν ακρίβεια, αξιοπιστία και μακροχρόνια απόδοση.
Διασφάλιση σταθερής ποιότητας για κάθε ρουλεμάν.
Αναζητάτε έναν αξιόπιστο προμηθευτή ρουλεμάν περιστροφής;
Στείλτε το ερώτημά σας σήμερα για να λάβετε:
Κάντε κλικ στο “Chat Now" για να επικοινωνήσετε απευθείας μαζί μας.
Ε1: Είναι αυτό το ρουλεμάν κατάλληλο για ακραία βαριά φορτία;
Ναι, το XA200810N έχει σχεδιαστεί για εφαρμογές ακραίων φορτίων με πολύ υψηλές απαιτήσεις φορτίου.
Ε2: Σε ποιες βιομηχανίες χρησιμοποιείται αυτό το μοντέλο;
Χρησιμοποιείται ευρέως σε γερανούς, εξοπλισμό εξόρυξης και βαρέα βιομηχανικά μηχανήματα.
Ε3: Μπορείτε να προσαρμόσετε αυτό το ρουλεμάν;
Ναι, υποστηρίζουμε την προσαρμογή βάσει των συνθηκών εργασίας και των τεχνικών σχεδίων.