| Επωνυμία Μάρκας: | GQZ |
| Αριθμός μοντέλου: | XA200818N |
| MOQ: | 5 τεμ |
| τιμή: | $700-900 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής σας |
| Όροι πληρωμής: | D/A,D/P,T/T |
Το ρουλεμάν περιστροφής XA200818N έχει σχεδιαστεί για συστήματα περιστροφής μεγάλης διαμέτρου που απαιτούν αξιόπιστη ικανότητα φόρτισης και σταθερή απόδοση σε μηχανές CNC και βιομηχανικό εξοπλισμό.
Με ισορροπημένο πλάτος και βελτιστοποιημένη εσωτερική δομή, παρέχει ομαλή περιστροφή, σταθερή ακρίβεια και αξιόπιστη λειτουργία υπό συνθήκες βαριάς εργασίας.
Λάβετε προσφορά εντός 24 ωρών για το έργο σας.
Αυτό το ρουλεμάν περιστροφής χρησιμοποιείται ευρέως σε:
Κατάλληλο για εφαρμογές που απαιτούνμεγάλη διάμετρο περιστροφής, σταθερή ικανότητα φόρτισης και λειτουργία ακριβείας.
Βελτιώνει τη σταθερότητα του συστήματος και την αποδοτικότητα λειτουργίας σε μεγάλο εξοπλισμό.
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Μοντέλο | XA200818N |
| Εσωτερική Διάμετρος (ID) | 728 mm |
| Εξωτερική Διάμετρος (OD) | 940.1 mm |
| Πλάτος | 60 mm |
| Δομή | Ρουλεμάν Περιστροφής με Σταυρωτούς Κυλίνδρους |
| Τύπος Οδοντώματος | Εξωτερικό ή Εσωτερικό (προσαρμόσιμο) |
| Υλικό | Χάλυβας Ρουλεμάν Υψηλής Ποιότητας |
| Εφαρμογή | Μηχανή CNC / Βιομηχανικός Εξοπλισμός |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμη |
Λεπτομερή σχέδια και προσαρμοσμένες προδιαγραφές διατίθενται κατόπιν αιτήματος.
| INA | Βάρος (Kg) |
Da | di | La | na | Db | Li | H | h | b | do | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XA120235N | 13 | 318.8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| XA180309N | 30 | 408.4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52.5 | 52.5 | 400 | 5 | 80 |
| XA160407N | 33 | 503.3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| XA260475N | 64 | 598.2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| XA140540N | 39 | 640.3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| XA260560N | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| XA240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| XA160596N | 63 | 712.3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| XA140640N | 50 | 742.3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| XA240685N | 115 | 830.1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844.3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862.3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| XA200810N | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940.1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| XA280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| XA220895N | 145 | 1038.1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| XA280995N | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Δεν είστε σίγουροι ποιο μοντέλο ταιριάζει στην εφαρμογή σας; Επικοινωνήστε μαζί μας για υποστήριξη επιλογής.
Βοηθάμε τους πελάτες να διασφαλίσουν ακρίβεια, αξιοπιστία και μακροχρόνια απόδοση.
Διασφάλιση σταθερής ποιότητας για κάθε ρουλεμάν.
Αναζητάτε έναν αξιόπιστο προμηθευτή ρουλεμάν περιστροφής;
Στείλτε το ερώτημά σας σήμερα για να λάβετε:
Κάντε κλικ στο “Chat Now" για να επικοινωνήσετε απευθείας μαζί μας.
Ε1: Είναι αυτό το ρουλεμάν κατάλληλο για εφαρμογές CNC;
Ναι, το XA200818N έχει σχεδιαστεί για μεγάλα περιστρεφόμενα τραπέζια CNC και συστήματα βιομηχανικής ακριβείας.
Ε2: Μπορεί να αντέξει βαριά φορτία;
Ναι, παρέχει σταθερή απόδοση υπό βαριά φορτία με ισορροπημένο δομικό σχεδιασμό.
Ε3: Προσφέρετε προσαρμογή;
Ναι, η προσαρμογή είναι διαθέσιμη βάσει των απαιτήσεων της εφαρμογής και των τεχνικών σχεδίων.