| Επωνυμία Μάρκας: | GQZ |
| Αριθμός μοντέλου: | XU180380 |
| MOQ: | 5 τεμ |
| τιμή: | $90 ~ $160 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής σας |
| Όροι πληρωμής: | D/A,D/P,T/T |
Το ρουλεμάν περιστροφής XU180380 με σταυρωτές κυλινδρικές επιφάνειες έχει σχεδιαστεί για συστήματα ακριβείας που απαιτούν υψηλότερη ακαμψία και ικανότητα φόρτισης σε μηχανές CNC και εξοπλισμό αυτοματισμού.
Με μεγαλύτερο μέγεθος και ενισχυμένη δομή σε σύγκριση με συμπαγή μοντέλα, παρέχει βελτιωμένη σταθερότητα, ακριβή τοποθέτηση και ομαλή περιστροφή για απαιτητικές εφαρμογές ακριβείας.
Λάβετε προσφορά εντός 24 ωρών για το έργο σας.
Εφαρμογές
Αυτό το ρουλεμάν με σταυρωτές κυλινδρικές επιφάνειες χρησιμοποιείται ευρέως σε:
Κατάλληλο για εφαρμογές που απαιτούνυψηλή ακαμψία, σταθερή περιστροφή και ακριβή τοποθέτηση.
Βασικά Πλεονεκτήματα
Βελτιώνει την ακρίβεια τοποθέτησης και τη σταθερότητα του συστήματος σε εφαρμογές αυτοματισμού και CNC.
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Μοντέλο | XU180380 |
| Εσωτερική Διάμετρος (ID) | 275 mm |
| Εξωτερική Διάμετρος (OD) | 485 mm |
| Πλάτος | 55 mm |
| Δομή | Ρουλεμάν Περιστροφής με Σταυρωτές Κυλινδρικές Επιφάνειες |
| Τύπος Οδοντώματος | Χωρίς Οδόντωμα |
| Υλικό | Χάλυβας Ρουλεμάν Υψηλής Ποιότητας |
| Εφαρμογή | Μηχανή CNC / Εξοπλισμός Αυτοματισμού |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμη |
Λεπτομερή σχέδια και προσαρμοσμένες προδιαγραφές διατίθενται κατόπιν αιτήματος.
Σχετικά Μοντέλα για Επιλογή
| INA | Βάρος (Kg) | Da | di | La | dB | na | Li | H | h | da | Di | ds | ts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XU050077 | 1.4 | 112 | 40 | 97 | 6.6 | 6 | 56 | 22 | 21 | 74 | 77.5 | 11 | 5.5 |
| XU060094 | 2.4 | 140 | 57 | 120 | 9 | 6 | 70 | 26 | 25 | 93.4 | 94.6 | 15 | 6 |
| XU060111 | 1.2 | 145.79 | 76.2 | 133.1 | 6.9 | 8 | 88.9 | 15.87 | 15.87 | - | 111.8 | 11 | 6.35 |
| XU080120 | 4 | 170 | 69 | 177.8 | 9 | 6 | 90 | 30 | 29 | 119.4 | 120.6 | 15 | 9 |
| XU080149 | 3.6 | 196.85 | 101.6 | 147.8 | 6.9 | 16 | 115.8 | 22.22 | 22.22 | - | 149.6 | 11 | 6.35 |
| XU120179 | 7 | 234 | 124.5 | 214 | 11 | 12 | 144.5 | 35 | 30 | 178 | 180 | - | - |
| XU120222 | 12 | 300 | 140 | 270 | 16 | 12 | 170 | 36 | 30 | 220 | 222 | - | - |
| XU160220 | 16 | 302 | 138 | 270 | 18 | 10 | 170 | 46 | 41 | 219 | 221 | - | - |
| XU160260 | 15 | 329 | 191 | 305 | 14 | 20 | 215 | 46 | 41 | 259 | 261 | - | - |
| XU080264 | 6.9 | 311 | 215.9 | 295.3 | 8.7 | 12 | 231.8 | 25.4 | 25.4 | 263.4 | 264.6 | 13.7 | 8.6 |
| XU180380 | 45 | 485 | 275 | 453 | 18 | 16 | 307 | 55 | 50 | 379 | 381 | - | - |
| XU160405 | 25 | 474 | 336 | 450 | 14 | 30 | 360 | 46 | 41 | 404 | 406 | - | - |
| XU080430 | 12 | 480 | 380 | 462 | 9 | 20 | 398 | 26 | 26 | 429.4 | 430.6 | 15 | 9 |
| XU180412 | 40 | 501 | 324 | 469 | 18 | 18 | 356 | 55 | 50 | 411 | 413 | - | - |
| XU180433 | 42 | 522 | 344 | 4190 | 18 | 20 | 376 | 55 | 50 | 432 | 434 | - | - |
| XU220460 | 64 | 568 | 356 | 524 | 22 | 18 | 396 | 64 | 59 | 459 | 461 | - | - |
| XU180475 | 46 | 562 | 388 | 530 | 18 | 20 | 420 | 55 | 50 | 474 | 476 | - | - |
| XU300515 | 115 | 646 | 384 | 598 | 26 | 18 | 432 | 86 | 79 | 514 | 516 | - | - |
| XU240545 | 94 | 655 | 435 | 615 | 22 | 24 | 475 | 79 | 72 | 544 | 546 | - | - |
| XU220574 | 82 | 680 | 468 | 640 | 22 | 20 | 508 | 68 | 61 | 573 | 575 | - | - |
| XU300586 | 115 | 704 | 468 | 664 | 22 | 18 | 508 | 86 | 79 | 585 | 587 | - | - |
| XU280680 | 120 | 798 | 565 | 755 | 22 | 30 | 605 | 79 | 72 | 679 | 681 | - | - |
| XU300785 | 155 | 900 | 670 | 860 | 22 | 36 | 710 | 86 | 79 | 784 | 786 | - | - |
| XU260823 | 140 | 933 | 713 | 893 | 22 | 36 | 753 | 79 | 72 | 822 | 824 | - | - |
| XU160897 | 67 | 976 | 818 | 944 | 18 | 36 | 850 | 50 | 43 | 896 | 898 | - | - |
Δεν είστε σίγουροι ποιο μοντέλο ταιριάζει στην εφαρμογή σας; Επικοινωνήστε μαζί μας για υποστήριξη επιλογής.
Γιατί να επιλέξετε GQZ Bearing
Βοηθάμε τους πελάτες να διασφαλίσουν ακρίβεια, αξιοπιστία και μακροπρόθεσμη απόδοση.
![]()
![]()
Ποιοτικός Έλεγχος
Διασφάλιση σταθερής ποιότητας για κάθε ρουλεμάν.
Λάβετε Προσφορά Τώρα
Αναζητάτε έναν αξιόπιστο προμηθευτή ρουλεμάν περιστροφής;
Στείλτε το ερώτημά σας σήμερα για να λάβετε:
Κάντε κλικ στο “Chat Now" για να επικοινωνήσετε απευθείας μαζί μας.
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1: Είναι αυτό το ρουλεμάν κατάλληλο για εφαρμογές CNC ακριβείας;
Ναι, το XU180380 έχει σχεδιαστεί για μηχανές CNC και συστήματα ακριβείας τοποθέτησης.
Ε2: Ποιο είναι το πλεονέκτημα σε σχέση με μικρότερα μοντέλα;
Προσφέρει υψηλότερη ακαμψία και ικανότητα φόρτισης, διατηρώντας παράλληλα την απόδοση ακριβείας.
Ε3: Υποστηρίζετε την προσαρμογή;
Ναι, η προσαρμογή είναι διαθέσιμη βάσει τεχνικών απαιτήσεων.